Dieta 1000 kalorii

1. O :) to nieźle zrzuciłaś :) Ale najgorsze przed Tobą aby tą wagę u3mać..Pozazdrościć wytrwałości :)

Ja wy3małam wczorajszy wieczór bez jedzenia ale chyba tylko dlatego że rozbolał mnie brzuch po wiosennych warzywkach i nie mogłam na nic patrzeć...Oby dzisiaj też się udało :)
    Powiem szczerze że nie liczę kalorii jak fanatyczka lecz wszystko mierzę na oko :) To pozwala mi nie myśleć co chwilę o jedzeniu :)
    U mnie znowu brzydka pogoda i nie mogę zrobić sobie przejażdżki na rowerze...Pozostają ćwiczenia w domu...

3mam za was kciuki dziewczyny :)

2. Witajcie dziewczyny! Długo mnie nie było bo komp mi siadł. :/ Ale trzymam się. Tak jak udało mi sie zrzucić na tej dietce 11kg tak trzymam. Ale czasem folguję tyle że staram się nie obżerać. Od jutra znowu konsekwencja i zrzucanie dalej wagi. Do połowy maja chce zrzucić jeszcze 10kg. Trzymajcie kciuki! :* buziaki! :D

3. 10kg w nieco ponad pol miesiaca?:O mi waga leci 1kg na tydzien jak dobrze pojdzie a trzymam sie baaardzo konsekwentnie... az sobie ograniczylam dzienna dawke do 800kcal, i mysle o jakis chemicznych wspomagaczach....

4. W styczniu tak zrzuciłam 10 kg w niecały miesiąc. Tylko byłam konsekwentna. Poza tym ważyłam 95 przy 164cm więc szybciej zrzuca się tak dużą nadwagę (otyłość). Mam nadzieję że kolejne 10kg poleci równie szybko. :) i z 84 wskoczę na 74/75. :D

5. Pierwszy tydzień minął i 2 kilo mniej, w tygodniu jest ok ale weekendy mnie przerażaja, grille, imprezki!!!

6. Witam dziewczynki przestudiowałam całe forum dokładnie, i jestem bardzo szczęśliwa, że tutaj trafiłam. To forum bardzo dużo dla mnie znaczy, wiem, że tutaj nikt nie będzie się w podły sposób wyśmiewał i komentował- jak to bywa w realu. Również borykam się z nadwagą od dłuższego czasu ale nie potrafię skutecznie dojśc do wymarzonej wagi. Mam 22 lata 167 cm i 75 kg. Nigdy nie byłam chudą dziewczyną ale moja waga zazwyczaj wahała się między 62-65 kg i czułam się z tym w miarę dobrze. 10 kg przybyło w ciągu ost 1.5 roku, przyczyniła się do tego praca (siedzę 12 godz praktycznie bez ruchu, przy komputerze)na dodatek po kilku letnim związku rzucił mnie facet- i to był „gwóźdź to trumny” wszystkie stresy i problemy wynagradzało mi słodkie kakałko – ogromne ilości. Strasznie się zaniedbałam, i strasznie ciężko mi się otrząsnąc nie mam silnej woli, ale po przeczytaniu waszego forum czuję że moja motywacja rośnie
    Stosowałam kiedyś już dietkę 1000 kcal przez msc i schudłam 5 kg, początki były strasznie ciężkie przez pierwszy tydzień byłam bardzo słaba, ale z czasem organizm się przystosował i czułam się całkiem dobrze i cały czar prysł gdy przyszły święta- pielgrzymki gości i stosy bomb kalorycznych a waga powróciła do poprzedniego stanu. Zrobię wszystko żeby schudnąc te 10 kg.
    Od dziś zaczynam ponownie walkę z kilogramami- muszę sobie ud wodnic, że mogę jeszcze coś osiągnąc i odbic się od tego dna. Życzę wszystkim kobietkom powodzenia!!! Trzymam kciuki- damy radę!!! Pozdrowionka miłego dnia!!!

7. GDZIE ZNAJDUJE SIE JADLOSPIS TEJ DIETY 1000KC ?? ?
    Bede walczyc z nadwaga :)

8. Po chwilowej nieobecnosci witam spowrotem.z dietka 1000 KCAL bylo raz lepiej raz gorzej ale na szczescie mimo ze moze nic nie schudlam ale tez nie przytylam ;-) wiec chwilowo jojo nie widac.Patrycjo fenomen tej diety polega na tym ze mozesz jesc wszystko tylko kontrolujesz kalorie ktore zjadasz.mozesz sobie pozwolic nawet na czekolade ktora np.3 male kosteczki maja ok.80 kcal.jesli szukasz pomyslow ma dania nisko kaloryczne proponuje wpisac w wyszukiwarce np.dania 350kcal lub podobne temu haslo.moje przykladowe menu:sniadanie 3x chlebek wasa z szynka(ogorek ,pomidor)2sniadanie 3 dietetyczne ciasteczka ,obiad miesko z grilla lub duszone z surowka(bez ziemniakow)podwieczorek -jogurt,kolacja -najczesciej owoce lub serek wiejski.Na wiekszosci produktow jest opisana wartosc kaloryczna a jesli nie ma to sprawdzaj w internecie ;-)

9. Mam 18 lat i 160 cm wzrostu. Ważyłam 66 kg i zaczełam stosować tę diete w tamtym roku i schudłam 22 kg :) podobno wyglądałam jak szkielet ale dla mnie wciąż było za mało(miałam zaburzenia odżywiania).Lekarze powiedzieli że Mam warunek albo przytyję albo muszą skierować mnie do szpitala gdyż jestem na skraju anoreksji. Bardzo przestrzegałam tej diety...nawet chyba za bardzo :) Ale wiem że działa tylko niestety potrzeba czasu, to jest niestety w tym najgorsze :)

10. No witajcie kochane! Wszystko wygląda na to że koniec z dietą...ostatnio jakoś miałam za dużo smaków na różne potrawy i nie mogłam sobie odmówić. :) Jestem w ciąży. Mam nadzieję że uda mi się powstrzymać choć od słodyczy żeby nie przytyć znowu przez 9 miesięcy 20kg a te 10 kg co straciłam zeby było stracone. :D Trzymajcie kciuki! Ja za Was też trzymam! ;)

11. oo :) od dzis zaczynam odchudzanie. w zasadzie mówie tak juz pół roku :) :) :) :) ale może to forum mi pomoze :) :) :) mam 168 cm i wage 76 KG!!!... żle sie czuję z tym bo nie dawno wazyłam 65 kg :( :( :( bedę tu cześciej zaglądała . pozdrawiam wszystkie dziewczyny :) 3majcie kciuki :)

12. Witajcie laski!!! Jakiś czas nie zaglądałam tutaj, ale pomyślałam, że może kogoś zmotywuję :) Stosowałam dietę 1000 kcal przez ok miesiąc i zrzuciłam 6 kg, było mi łatwiej niż poprzednim razem...obecnie nie jestem już na dietce 1000 ale pilnuję się. Piję duże ilości zielonej herbaty, nie używam masełka, staram się nie jesc po 17 i ograniczyłam słodycze(do raz w tyg np kawałek ciasta) zamiast cukru- słodzik, więcej natomiast warzyw i owoców i jakoś się trzymam :) I przyznam, że w sumie od maja schudłam 10 kg. Ważę 65 kg jak wcześniej, czuję się świetnie, ale mam zamiar dalej się pilnowac i może jeszcze kilka uda się zgubic. Nie nakręcam się ostro na jakieś super wyniki, bo kilka razy się rozczarowałam efektem jojo :( Bardzo mi pomogło wasze forum,
    zawsze kiedy zbliżał się atak głodu siedałam i czytałam Wasze osiągnięcia i to pomogło mi przetrwac!!! :)
    Kochane może macie jakąś receptę na złamane serducho ?? ?
    Pozdrawiam Was serdecznie!!!
    I trzymam kciuki!!!

13. Poradzcie, nie jem duzo, ale mam sklonnosci genetyczne do tycia.Od roku moja waga: 104!!! :( ((((( Mam cukrzyce, depresje, co powoduje, ze wiele srodkow farmaceutycznych jest wykluczonych.Pomocy!!!!

14. Ciężko mi jest coś doradzic, ale wiem że przy cukrzycy nie można się głodzic, bo efekt jojo wystąpi z podwojaną siłą. Byc może przyczyną wzrostu wagi są leki jakie przyjmujesz z tym też różnie bywa... Z tego co się orientuję to w internecie jest bardzo dużo diet dla cukrzyków. Ale nie warto też ryzykowac i stosowac w ciemno, może spytaj lekarza on na pewno znajdzie odpowiednią dla Ciebie i będzie bezpieczna.
    I uszy do góry będzie dobrze :)
    Pozdrawiam

15. trzeba bardzo, bardzo uważać z tą dietą. ja mam obsesje i od roku jem ok1000, 1200kcal. teraz cholernie szybko się męczę, nie moge zwiększyć sobie liczby kcal bo się boje jojo, moje włosy to siano, cera jest szara. czuje się jak wrak człowieka, mam BMI 17,1, 176 i waże 51kg na czczo. żałuje, tak żałuje że sie nie akceptowałam wcześniej.... gdybym mogła cofnąć czas. przestańcie się odchudzać , bo jak wpadniecie, to koniec. od ćwiczeń tak mnie bolą mięśnie, że czasem ryczeć mi sie chce. A wszytko siedzi w mózgu. codziennie, jak patrze na wystające biodra to sobie obiecuje że będę więcej jeść, ale gówno z tego wychodzi. nienawidze jak ktoś mówi mi, że wyglądam jak modelka, bo to tylko utwierdza mnie w tym chorym przekonaniu, że chude jest piekne. zazdroszcze wszystkim dziewczynom, które mają cycki, bo mi już zanikają.

16. pomocy! od miesiąca jestem na tej diecie, wspaniałe świeże warzywa i owoce, nabiał, bardzo mało pieczywa, i dużooo wody oraz zielona i czerwona herbata no i cztery razy w tygodniu solidny wysiłek na basenie - straciłam zaledwie 2 kilogramy !
    czy ktoś może wie dlaczego taki marny efekt? bardzo proszę o pomoc

17. Witajcie
    chcę zacząć od jutra dietę 1000 kcl
    i nie wiem czy dam radę
    Proszę o porady i wsparcie

18. czesc dziewczyny :) strasznie sie ciesze ze do Was trafilam. mam 176 cm wzrostu i waze hmmm......79 kg mam okropny brzuch i wystajace boczki, reszta jest okej. od jutra zaczynam dietke i cwiczonka, bo wiem ze bez nich bedzie marny efekt. 3majcie kciuki

19. Witam wszystkich,ja od jutra zaczynam dietę 1000kcal.bo straciłam nadzieję,że tak z siebie zrzucę kilka kg.A w sumie nie mam dużo bo 5-6do zrzucenia.Przed chwilką zjadłam 2 tosty,tak na zaskę hehe...Mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do grona i razem damy radę.Chciałabym w mies.schudnąć 5kg i mieć już ten problem z głowy...Szkod tylko,że będzie już po wakacjach praktycznie :-( A, mam 26lat,164cm i 56kg.Dobrej nocy życzę

20. hej,nikogo nie ma?Ja jestem po śniadanku,3wassa z serkiem=150kcal.50 zostawiłam sobie na okazję hehe.Póki co głodna nie jestem :-)

21. Jestem przerażony jak czytam to forum.

Od lat związany jestem ze sportami siłowymi i fitnessem i chciałbym Wam szanowne forumowiczki zwrócić uwage na jedno.

Diety typu 1000 kal, głodzenie się to droga na skróty i to droga pełna niepotrzebnych wyrzeczeń i utraty zdrowia.

Utrata kilku kilogramów powyżej 1,5 w tydzień jest już nie zdrowa dla organizmu a efekty zrzucenia wody w końcu i tak doprowadza do efektu yo-yo bez dalszego żelaznego trzymania diety bo organizm który tracił wagę tak szybko przy jakiejkolwiek nadwyżce kalorii będzie ją magazynował.
    Taka szybka utrata wagi wiąże się też z utratą mięśni i osłabieniem kości.

Nie chce nikogo zmuszać ale radzę zamiast drastycznych diet
    spróbować jeść 6 małych posiłków dziennie a kalorie redukować treningiem areobowo-siłowym.
    Trening taki daje też możliwość modelowania poszczególnych części ciała oraz wiele satysfakcji.
    Dla przykładu:
    przy zachowaniu diety wysoko proteinowej, 6 posiłków dziennie przy treningu 3 razy w tygodniu polegającym na bieganiu 1-2km na bieżni tętno 125-135, następnie wykonaniu treningu z obciążeniem duża partia ciała plus mała (klatka-triceps, barki-biceps, plecy-nogi) oraz rowerek po treningu z obciążeniem 20-30 minut, po każdym treningu brzuch, normalny spadek w ciągu mc wynosi 5-6kg przy czym jest to spadek zdrowy dla organizmu oraz wzmacnia kości i mięśnie oraz nie wystepuje efekt yo-yo.

22. Hejj :) od jutra zaczynam diete 1000kalorii, nie wiem czy wytrzymam. przy wzroscie 164cm wazę 57. chcialabym zrzucic tAK Z 6 kg. Poprostu zeby czuc sie lepiej, mam troszke brzucha... ale cwicze juz od miesiaca 6weidera, aleee z brzuchami najgorzej :) Ciekawe czy wytrzymam, aleee chcialabym do pazdziernika zrzucic te pareee zbędnych kg :)

23. Witam wszystkich zmagajacych sie z kg.Ja po ostatniej ciazy wazyłam 88 pozniej waga troche spadła zaczełam sie odchudzac wazac 83.5 dietka 1000,no i mam po 14 dniach juz 77.5 tak wiem wiekszosc z tego to głownie woda ale juz po moim brzuszysku widze ze i on troche zmalał wiec nie poddaje sie i trzeba isc w zaparte,a co do tych co twierdza ze dieta 1000 i wiele innych jest nie zdrowa to niech mi powie KTORA dieta jest naprawde zdrowa i daje efekty bo przecierz kazda z nas jest inna i inaczej reaguje na dana diete.Wiec zycze wszystkim powodzenia i wytrwałosci.

24. Hej czy ktos tu sie jeszcze odchudza a moze juz dotarłyscie do celu.Haalooo

25. Bardzo dobra dieta, polecam również program specjalnie napisany do niej o nazwie Dietetyk1000kcal

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij