Dieta 1000 kalorii

1. Hej dziewczyny moze ktoras mi doradzi bo juz nie wiem co robie zle,jak wczesniej waga pieknie leciala w doł .swoja droga miała z czego z moich 77,5 dotarlam do 76 i tak stoi juz od połtora tyg.Co jest dalej trzymam diete ale nie wiem co sie dzieje czemu nie spada kurcze zaraz zwariuje

2. czy ktos mi doradzi jak ma wygladac dzienne menu - przykladowo

3. Hej dziewczyny od jutra zaczynam diete 1000 kcal, wczesniej ja stosowalam i schudlam 4 kilo, ale zlamałam sie i lipa. Najgorsze sa wypady do znajomych itd. bo jak pozwole sobie na cos 1 dzien to juz lece dalej, ale trzeba probowac WIEC TERAZ DAM RADE NAPEWNO, chce schudnac 15 kilo, obecnie waze 74 przy wzroscie 162. Pozdrawiam

4. hej dzieczynki ;) ''
    chcę dołączyć do was... :) mam do zrzucenia około 10kg, 170 cm wzrostu, waga 71, chcę zejść do 60 :)

5. Hej a Ja mam do zrzucenia 20 kg,i jestem na diecie od 28 stycznia ale jem wiecej niz 1000 kalorii bo karmie piersia!!!obiadam sie zupami z ryzem i kasza-ciezko!WZ-172,WAG-80!NO ALE ZUPY SA ZDROWE!!!!JAK MYSLICIE ?? ?

6. hej ja wcześniej ważyłam przy wzrości 166cm 57kg,jestem od 2 tygodni na diecie i waże 53,5kg .dieta jest śietna,ponadto jeżdżę 30min na rowerze stacjonarnym.
    PS.jeśli chodzi o jedzenie w szkole zawsze jem kanapkę:
    bułka plasterek chudej wędliny i ogórek(jeden 13kcal) a do tego jabłko poza tym staram się jeść jedną bułke dziennie lub 2 kromki chleba,w czasie diety mam więcej energi nie jestem senna,jeśli chodzi o obiady przygotowuje je bez tłuszczu na patelni teflonowej

7. chętnie mogę wspierać inne motylki na diecie
    e-mail:
    mplominska@op.pl

8. Witam!! Mam 16 lat, 174cm. wzrostu i ważę 67kg.... Niby w normie, ale już się zaczynam przejmować jak się pokażę w wakacje w stroju kąpielowym... Mój brzuch i boczki są okropne :( ( Chciałabym schudnąć 8kg. stosując dietę 1000kalorii... Dzisiaj już zaczęłam i czuję się bardzo dobrze w przeciwieństwie do innych diet jakie stosowałam... (były za bardzo rygorystyczne) robię na rano, w południe i wieczorem 100brzuszków (czyli razem300) i w południe skaczę na skakance... Piję dużo wody. Jak myślicie czy to wystarczy żeby do wakacji schudnąć 8 kg. ?? ?!!! Proszę o odpowiedzi!!!!

9. nooo jasne :) do wakacji jeszcze sporo czasu, a dzieki tej diecie, nie tyle kilogramow sie zrzucalo. dasz rade.

10. mam 15 lat,jakiiej diety powinnam stosowac?

11. 1000 kalorii na dzień? To chyba jakiś żart... :/

12. Co jak co, ale dieta 1000 kcal na pewno nie jest zdrowa...

13. Najlepsza "Tabela Kalorii" na telefon lub tablet z Androidem
    play.google.com/store/apps/details?id=pl.mardut.tabelakalorii

14. Organizm zdrowego człowieka wykazuje zapotrzebowanie na 2 500 do 3 000 kalorii dziennie. Taka ilość jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania. Przechodząc na dietę o wartości zaledwie 1 000 kalorii, dostarczamy praktycznie trzy razy mniej energii niż wynika to z potrzeb organizmu. Bardzo istotną sprawą jest dostarczenie w okresie „głodówki” odpowiedniej ilości witamin i składników mineralnych- oczywiście bez przekroczenia dawki 1000 kalorii. Tworząc posiłki winno się kierować tabelą z podaną ilością kalorii na każdy produkt. Dzięki temu możemy kontrolować posiłki, kalorie i dobierać jedzenie według gustu, bez wyrzeczeń. Zachęcam Was do odwiedzenia strony http://preparatynaodchudzanie.com.pl/dieta-1000-kalorii.html - znajdziecie tam ciekawy artykuł na temat diety i odchudzania

15. Tak też chciałabym schudnąć, nie odczuwać ciągłego głodu. Najgorzej będzie ze słodyczami, które uwielbiam... Tak myślę o tych tabletkach, słyszałam też, że po nich spada ochota na słodycze. Będę jutro w mieście to rozejrzę się za nimi.

16. Odchudzanie to temat rzeka na każdego działa inaczej, najlepiej ograniczyć słodycze, tłuszcze i zacząć odżywiać się zdrowo. Teraz nie warto katować organizmu drakońskimi dietami, lepiej wziąć sobie suplement spalający tłuszcze i nie głodzić się.

17. No tak, niezdrowe jest się głodzić, dieta owszem ale nie taka drastyczna. A jaki suplement proponujesz, słyszałam, że za jego pomocą można szybciej spalić tłuszcz?

18. Jak dla mnie to za mało kalorii lubię dobrze zjeść no może nie jakieś gigantyczne ilości kalorii ale też z drugiej strony nie liczę i nie ważę tego co jem to dla mnie obłędne. Obrałam inny kierunek odchudzania. W pracy kumpela pochwaliła się swoją sylwetką, zdradziła mi że to zasługa tabletek Forever Slim, kupiłam je na allegro po tym jak to usłyszałam. Na początku sceptycznie do tego podchodziła bo co dają same tabletki bez drakońskich diet, głodówek i męczących ćwiczeń, ale postanowiłam spróbować bo niczym nie ryzykuję. Jak się okazało już po miesiącu schudłam 8 kilogramów i nadal tracę wagę ;) Dieta polegała na eliminacji słodyczy i fas foodów z jadłospisu więc nie była to żadna głoówka czy też specjalistyczna dieta a jednak dało się ;)

19. ja odchudzam się od początku maja. W maju ważyłam 98 kg przy wzroście 163 postanowiłam coś z tym zrobić i zaczełam dietę czyli po prostu mniej żreć, nie liczyłam kalorii więc nie moge powiedzieć ile ich dziennie zjadałam. do sierpnia schudłam 9 kg. teraz od 20 sierpnia jestem na diecie 1000 kcal i schudłam w 7 dni 2 kg. obecnie waże 87, ale nadal prubuje, chociaż waga staneła w miejscu, mam zamiar schudnąć jeszcze 40 kg do przyszłych wakacji moja upragniona waga to 47 kg w porywach do 43, ale nie wiem czy waga 43 to nie za mało, wiec chyba poprzestane na 47 powodzenia wszystkim działamy dalej

20. I just love that you have this picture of 3 gentearions.How sweet & wonderful are the things we are able to earn from our grandparents. I love hearing & seeing of family stories, recipes, photos & other things from my family's past.Blessings & Aloha!(I like to peek at some of the first posts of the blogs I enjoy following. :o )Journals are a blessing to be able to come back through. I didnt even know what a blog was until my daughter showed me hers...we had a caring bridge page for our youngest when he was 14 and first diagnosed with cancer, so I was a blogger in a sense and didnt even know it :o ) (We are so thankful that he has been healed, is a healthy college sophomore who is a strong witness for what the Lord has done!)

21. Once you follow all the basic tips given by me, you'll see the gsreteat results of it in some days. You will find chances you may obtain the complete 6 packs in couple of months.

22. Ja od lutego jestem na diecie 1000kcal i schudłam ok 20kg. Jedyną moją słabością są makarony. Zaczęłam jeść makarony z mąki durum Mamma Mia. Zdrowsze niż zwykłe makarony i idealne dla osób, które się odchudzają.

23. ciekawe czy ta dieta zadziała :) Muszę zacząć spróbować :)

24. Dieta Bardzo skuteczna , dla chłopaka to jest troszke wiecej kalori , ja w 3 tygodnie poleciałem 8kg w doł , potem jeszcze 2 :)

25. każdą dietę warto wspierać nie żadnymi herezjami na temat suplementacji tylko konkretnymi rozwiązaniami - są suplementy o naturalnym składzie, weźmy Acai Original - sprawdźcie sobie w Internetach. naturalne? naturalne :) nie zaszkodzi a może pomóc - moje 6 kilo nie wyparowało w miesiąc tak sobie po prostu bez niczego

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij