Dieta 1000 kalorii

1. Dziewczyny mam pytanie.Chcialabym sprobowac ta dietke,ale nie mam pojecia gdzie znajde tabele z kaloriami.Jakas podpowiedz? Z gory dziekuje.

2. tabela z kaloriami - wpisz w googlach, jest ich pełno.

3. wzrost 170, waga 54 kg - rok temu było 68kg, od stycznia schudłam 14kg -trochę ponad kg miesięcznie.
    Pewnie niektórym z Was wydaje się to strasznie wolne, ale moim zdaniem to jedyny sposób - nie dieta, ale tryb życia. Stosowałam miliony diet, chudłam, tyłam, a skóra wyglądała coraz gorzej.
    W ciągu roku też miałam kilka gorszych momentów - anemia - za mało węglowodanów, za dużo białka, za dużo suplementów - wątroba się buntowała.
    Chcecie schudnąć - fajnie, z tłuszczem można powalczyć, ale co ze skórą, co ze zdrowiem.
    Mam figurę gruszki, jakieś 2 miesiące temu, po praktycznie całkowitym pozbyciu się tłuszczu z ramion i brzucha, nadszedł czas na uda i pośladki.
    Pierwszy raz w życiu jestem dumna ze swojego ciała, uwielbiam ćwiczyć, uwielbiam nosić, krótkie spódniczki :)

ale mi się zebrało na zwierzenia :)
    generalnie, radzę chudnąć powoli, jeśli jakaś dieta wydaje nam się niedobra - bo ciągle myślimy o jedzeniu, bo jesteśmy senne itp. zmieńmy ją, stopniowo, powoli przejdźmy na kolejną. Ja staram się chudnąć ok 2 kg w ciągu 2 tyg - utrzymać wagę przez kolejne 2 tyg itd...
    zapisuję co jadłam, ważę się rano i wiem co powinnam, a czego nie powinnam jeść (nie zawsze1000 kcal oznacza, że następnego dnia będę ważyła mniej!)
    ćwiczę, ale to przyszło z czasem,
    no i bardzo ważne - kremy, balsamy, masaże, zimny prysznic po każdej kąpieli

powodzenia!!!

4. dziewczyny powiedzcie mi jaka herbatka przeczyszczajaca jest nalepsza?

5. dziewczyny powiedzcie mi jaka herbatka jest najlepsza na oszyszczenie organizmu ?

6. hej
    a ja mam pytanie, stosuje ta diete, schudlam kilogram ale tylko przez 2 tyg a intensywnie cwicze na silowni i nie przekraczam 1200 kalorii na pewno!!
    juz mi sie ladnie podobala waga wczoraj ale dzis juz pol kilo wiecej pokazuje, waze sie codziennie. powiedzcie mi czemu czasem pokazuje wiecej waga chociaz wiecej nie jadlam, nie pilam, itd?:/
    mam 168cm i 64kg
    i powiedzcie, jak szybko tluszcz zmienia sie w miesnie? to znaczy po jakim czasie cwiczenia na silowni mozna stwierdzic ze sie nie tyje, tylko ze waga jest wieksza przez miesnie? pozdrawiam :)

7. Dorotka, odezwij się do mnie na gadu. Ja również zaczęłabym tę dietę. Potrzebuję wsparcia. Sama nie dam rady. Pozdrawiam. Renia

8. Hej , ostatnio zaczelam szybko przybierac na wadze :( z 63 kg juz jest 68 :( , mam 174 cm wzrostu , chce wrocic to mojej stalej wagi , problem w tym ze nie lubie za bardzo cwiczyc , ani ograniczac sie w jedzeniu .....za to nie jadam duzo slodyczy ... prosze o pomoc kogos doswiadczonego w tych sprawach na maila sabinam1989@interia.pl dziekuje

9. jem chlebek razowy ,herbatę zielona pije.mam 154cm 55kg ,miałam 61kg.mam ładne ciałko ,duży biust tylko trochę brzusia mam ..ale trzymam się ,ćwiczę i zmieniłam nawyki żywieniowe. jak mam ochotę na coś słodkiego jem jogurt owoce ,sosów nie używam,zupki jem, moja wymarzona waga 45 -50kg

10. Hej. ;) ja mam 170 i wazne 62kg :) niby dobra waga ale jakos nie podoba mi sie moj brzuszek. ;) chciala bym wazyc tak od 56-58kg :) myslicie ze wtedy był by plaski? :) czy to dalej za duzo? bo Np moje kolezanki maja 169 wzrostu i waza do 50kg :) i maja idealna linie :)

11. mam pytanie czy ta dieta działa bez żadnych ćwiczeń ?? ?? ? tylko 1000 kalorii

12. Ja mam 176 cm wzrostu i ważę 76 kg :( moja wymarzona waga to 50 kg ... Chciałam stosować tę dietę ale jeszcze się uczę i musze chodzić do szkoły , a jedzenie np pomarańcza i jogurtu na korytarzu jest troche no hmm dziwne. Więc jeżeli ktoś był w podobnej sytuacji jak ja niech napisze swoje doświadczenia i jak sobie poradził - będe wdzięczna :)

13. Ja mam 163 cm i ważę 65 kg, ale jeszcze w kwietniu ważyłam 77 kg. Bardzo dużo przytyłam w ciąży z mojej wagi 50kg zrobiło się 84 w 9 miesiącu. Zaczęłam stosować dietę 1000 kcal i bez większego wysiłku schudłam 11 kg.Zakończyłam ją w sierpniu i do grudnia jadłam normalnie, przestrzegałam tylko godzin ostatniego posiłku i piłam dużo wody. Przez te kilka miesięcy przytyłam kilogram. To niewiele. Od poniedziałku znów jestem na diecie i już mam 1,5 kg w dół. Chciałabym ważyć 50-52 kg i uważam,że jest to realne przy tej diecie. Potrzeba ok 2-3 miesięcy.

14. a co do działania diety bez ćwiczeń, to w moim przypadku działała. Po prostu chudniesz wolniej i tylko spalasz tłuszcz, nie rzeźbiąc przy tym sylwetki. Od poniedziałku znów jestem na tej diecie, jednak tym razem włączyłam do niej ćwiczenia i wieczorny jogging. Mam 2 letnią córeczkę i naprawdę nie chce mi się wieczorem biegać, ale jednak jest to możliwe hehe

15. a liczysz kalorie co do jednej ? tez chce zaczac ta diete ale niewiem co jesc czy mieso tez i jak przygotowane bede wdzieczna za kilka podpowiedzi co warto zjesc z czego zrezygnowac itp

16. witam a tez chciałabym zacząć ta dietę ale jakoś nie mam w sobie zapału i silnej woli est może ktoś kto tez dopiero zaczyna wiadomo ze razem łatwiej i dzielić się swoim rezultatem i wspierać w chwilach zwątpienia czekam na chętna

17. cześć, Gosiu tez zaczynam tą dietę :) , i chętnie do Ciebie dołączę :)

18. hej niebieska powiem ci ze cholernie ciężko wczoraj wykonałam 2 serie ćwiczeń i mam cholerne zakwasy, w diecie najgorsze jest dla mnie podjadanie ale staram się trzymać a tobie jak idzie

19. dziś 0 słodyczy :) , też trochę poćwiczyłam. Gosiu słyszałam że na podjadanie pomaga żucie gumy, zamiast coś zjeść to żujesz....
    Sama jestem ciekawa jak z ta dietą będzie, czy będą jakieś efekty, na pewno dużo będzie zależeć od samokontroli :)
    Ja bym chciała spaść o 7 kg w dół......

20. spróbuje tego z guma a po ćwiczeniach nadal bolą mnie mięśnie że śmiać się nie bardzo mogę ale czuję że mój brzuszek jest już w troszkę lepszym stanie nie wygląda już jak taki balon i wszyscy ostatnio zaczęli mnie pytać czy czasem nie jestem w ciąży więc mam motywację ale teraz notuję wszystko co zjadam i do tego liczenie tych kalorii też mobilizuje żeby nie przekroczyć normy nie mam wagi w domu ale chyba pojadę i kupię ja chciałabym schudnąć ok 15 kg trzymaj kciuki

21. Gosiu trzymam kciuki ;) ,jeśli będziesz nadal ćwiczyć, to przejdzie, nie zniechęcaj się, ruch jest wskazany i to bez znaczenia czy jesteś na diecie, czy nie. Zawsze lepsze samopoczucie. Wiem, że można schudnąć ja kiedyś schudłam 20 kg, ale później trochę popuściłam pasa i efek jojo + 10 kg;(( Reguły są niby proste jeść 5 posiłków dziennie, omijanie szerokim łukiem słodyczy. Niby wszystko takie proste....Wagę kup, i zapisuj swoje wyniki( wystarczy jak będziesz się ważyć raz w tygodniu). Jeśli NAPRAWDĘ będziesz diety przestrzegać, efekty będą widoczne po 2 tyg jej stosowania. pozd :)

22. hej niebieska mięśnie już trochę mnie bolą a efekty już czuję lepsze samopoczucie więcej energii lepiej wyglądający brzuszek więc motywacja jest a co do słodyczy to rzeczywiście est moja zmora ale staram się ich unikać i przede wszystkim nie kupować już nic więcej a tobie jak idzie ja ważę się raz w tygodniu po basenie

23. hej :) tez bym sie chciala dolaczyc i odchudzac z wami bo jednak samej to sie nie ma takiej motywacji :) mam 171 wzrostu i 63 kg udaje wam sie jesc regularnie ??

24. Ja stosuje podobna diete do tej tylko ze nie licze kalorii. Jem malo np. jednego pulpeta i surowke. Czasami jeszcze kanapke rano. Niestety trzeba miec silna wole jak widzi sie cos slodkiego. :( Schudlam juz z 5 kg. Robie codziennie po 50 brzuszkow i takie tam inne lekkie cwiczenia. W czasie wakacji byl taki moment co wazylam 67 kilo! :OO teraz waze 59. Mam niestety taki problem ze wygladam identycznie jak moja kolezanka, ( chodzi mi o cialo, ilosc tluszczu ) a ona wazy 53 kg. Ta diete stosuje juz chyba od miesiaca. Mam zamiar nadal ja prowadzic :) ps. Mieszcze sie w spodnie, w ktore nie moglam nawet wejsc! :D

25. ja jem raczej wszystko z wyjatkiem slodyczy oczywiscie tylko nie jem po 16 albo 17 zalezy jak mi sie uda do domu wrocic , chodze dwa razy w tygodniu na areobik. Mowie wam kto ma taka mozliwosc niech zacznie chodzic :) po godzinie cwiczen jestem zmeczona ale bardzo zadowolona naprawde poprawia nastroj i mobilizuje do odchudzania :) affable 1975

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij