Dieta 1000 kalorii

1. ja jem raczej wszystko z wyjatkiem slodyczy oczywiscie tylko nie jem po 16 albo 17 zalezy jak mi sie uda do domu wrocic , chodze dwa razy w tygodniu na areobik. Mowie wam kto ma taka mozliwosc niech zacznie chodzic :) po godzinie cwiczen jestem zmeczona ale bardzo zadowolona naprawde poprawia nastroj i mobilizuje do odchudzania :) affable 1975

2. he kami ja mam trudność z przestrzeganiem tych posiłków a jak wcześniej pisałam słodycze są moją zmorą ale jest już lepiej staram się jeść 5 posiłków ale jak zaczęłam tą dietę to w dzień est ok a jak przychodzi 20 to dostaję wilczego głodu ale staram się wtedy tylko pić łatwo nie est ale myślę że wspólnie damy radę pozdrawiam i trzymam kciuki

3. Gosia slodycze to tez jest a raczej mam nadzieje ze bylo cos bez czego nie moglam zyc :) juz nawet w pracy prosze ludzi zeby mnie nie czestowali bo jak chociaz jedno ciastko zjem to juz poleci. tak samo wieczorem mam najwiekszy apetyt ale mysle sobie ze rano moge sie najesc :P ja nie jem 5 posilkow dziennie dzisiaj np zjadlam tylko dwa ale tak to wiecej niz 3 to nie jem. tez pozdrawiam i trzymam kciuki

4. a próbowałaś jeść więcej niż 3 posiłki a spróbowałam tak i powiem ci że jest lepiej mam lepszą przemianę materii i po tygodniu diety i ćwiczeń est już naprawdę fajnie brzuszek ok no i nawet uda trochę schudły i w spodnie których ostatnio jeszcze zapiąć nie mogłam dzisiaj już z nie małym trudem ale zapięłam ale boję się czy wytrzymam jak nadchodzą święta i tyle smakołyków będzie na stole

5. nie nie probowalam tak dlatego ze jak zaczne jesc to musze czuc ze sie najadlam bo jak zjem jedna kanapeczke to mnie ciagnie do jedzenia i ja po 16 staram sie nie jesc wiec trudno by mi bylo jesc 5 posilkow. Probowalam kiedys nie jesc po 18 ale wogole mi to jakos nie pasowalo i tak po 16 jak nie jem to bardzo dobrze sie czuje ale wydaje mi sie ze to akurat kazdy powinien dostosowac do siebie. na youtube jak wpiszesz abs na brzuch to sa swietne swiczenia i ja je sobie robie, sadze ze pomagaja :) a jak sobie radzisz ze slodyczami ?? jak cie ktos czestuje to za kazdym razem potrafisz odmowic ??

6. do Kasia a robię teraz ćwiczenia na brzuszek te A6W i mi odpowiadają do tego jeszcze serię ćwiczeń na uda i pośladki a co do słodyczy to staram się odmawiać ale nie podchodzę do tego aż tak rygorystycznie jak mam ochotę to em ale w niewielkich ilościach bo przecież wszystko est dla ludzi he he ale wtedy staram się ograniczyć kalorie w danym dniu podczas osiłków żeby było tego w sumie ok 1000 albo trochę więcej ćwiczę żeby to spalić

7. Dieta 1000 a nawet ponizej 1000 kalorii działa w 100 procentach,bez żadnych ćwiczeń i nawet z jedzeniem słodyczy (ale żeby mieściły sie w tych 1000 kaloriach).stosowałam ją prawie pól roku zaczynając od wagi 48 kg przy wzroście 160 cm,schudłam do 39,5 kg...zatrzymał mi się okres,włosy zaczęly wypadać garściami,zaczęłam mieć problemy ze snem a potem sypiać po 2-3 godziny dziennie...źle to wspominam,chociaż wiem,że mój błąd bo dieta za długo prowadzona.także dziewczyny-miesiąc,dwa na takiej diecie jest ok,ale nie dłużej!przytyłam do 44 kg w 2 miesiące i zeby to utrzymać jem ok1400 kalorii dziennie i jest ok,chociaż te pokusy na słodycze... ;) poszukajcie sobie w necie ile potrzeba Wam kalorii żeby utrzymać osiągniętą po odchudzaniu wagę i trzymajcie się tych kalorii to nie przytyjecie.dla mnie główną zasadą i prawdziwą jest-licz kalorie w tym,co jesz.to się sprawdza.życze powodzenia wszystkim zaczynającym!
    acha!pamiętajcie o odstawieniu słodyczy,pieczywa,gazowanych i słodzonych napojów,maseł,majonezów itp.olej roślinny jest ok i herbata zielona+czerwona w ilości ok 6 dziennie.i mleczko oczywiście 0.5 % i zamiast cukru słodzik lub miód ;)

8. dieta 1000 kal mi pomagła.Przez 6 miesięcy schudłam 30 kg.Czuje sie świetnie w "nowej skórze"

9. Hej dziewczyny. Ja na diecie od poniedziałku tj. od 4 grudnia 2010 ktoś może do mnie dołączy będzie raźniej. :) Powiem, że mnie jak na razie leci najgorsze są wieczory. Ćwiczonka godzinkę dziennie. Jak na razie wszystko mnie piekielnie boli. Pozdrawiam
    i trzymam za was i siebie kciuki :)

10. Cześć Dziewczyny ja zaczełam diete 1000kal 7 stycznia. Mam nadzieje że wytrwam.

11. Ludzie pomocy!Juz sama nie wiem w co mam rece wlozyc!166cm wzrosty i 75 kg zywej wagi!Na silownie mi sie nie chce( len staszny jestem jesli chodzi o sport!) no i lubie sobie zjesc!No i jak mozna rozwiazac ten problem ?? ?? Akceptuje wszystkie sensowne rady!Dziekuje

12. Witam. Ja od tygodnia stosuję dietę 1000kcal i jest ok. Jem 5 małych posiłków, staram się robić 3 godzinne przerwy między posiłkami. Zrezygnowałam ze słodyczy, białego pieczywa, nie piję nic gazowanego, zrezygnowałam z tłustych potraw. Początkowo czułam się ciągle zmęczona, senna, ale po kilku dniach przeszło. To chyba z powodu spadku cukru w organiźmie. Przez te 7 dni zgubiłam 2 kg. Dziewczyny, myślę że jak bedziemy sie wzajemnie wspierały będzie nam łatwiej przetrwać. Dobre słowo działa jak magiczna różdżka :)

13. Jeszcze jedno, jak chce mi sie jeść a jeszcze nie pora, piję czerwoną herbatę, tzw. pu-erh. Tak naprawdę wypijam jeden kubek i parzę następny. Dziennie ok 10 kubków :)

14. No i znowu muszę od początku, echhhhh.........Od jutra zaczynam OOOOOO słodyczy

15. Hej, dziewczyny, jest tu ktoś?

16. Hej jak tam wasze dietki? basia29gol a dokladnie jak samopuczucie u Ciebie ? Ja trzymam diete cwicze i nic :( Zobaczymy co bedzie dalej . Mam nadzieje ze Wam idzie lepiej Pozdrawiam.

17. Hej. Kilka dni tu nie zaglądałam ale juz jestem :) Kajeczka, samopoczucie własnie coraz lepiej. Na początku byłam bardzo zmęczona i senna ale po tych dwóch tygodniach jest juz dobrze. Ważyłam się wczoraj pierwszy raz od 16 dni i jest 3kg w dół :) . Chcę schudnąć minimum 10, bo przy wzroście 164cm ważę teraz 69kg. Postanowiłam sobie, że na wiosnę wejdę w ciuchy mniejsze o 2 rozmiary, a ponieważ jestem uparta to dopnę swego :) . Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki :) ))

18. Tragedia, i tak nikt nie przebije moich wyników: mierzę 159 a ważę 69 kg!!! Postanawiam schudnąć, i schudnąć, ale samo postanawianie nic nie daje... Zatem szukam jakiejś dobrej diety... Mam już dość patrzenia na szczupłe koleżanki!

19. Siema ;*
    Jak wam idą diety ? hm . ?
    Też chciałbym schudnąć gdyż no jakby nie było jestem za tłuściutka :) hm . ?
    ważę 63 :(
    a chciałbym mniej !!

haha "DD

i niewiem czy ta dieta zadziała ?.

może teraz też ktoś zaczyna ?

kisss wszystkim ;**

20. A i do Nuit :

Też mnie wkurza to jak patrzę na hudziutkie koleżanki :)

hehe :D D

21. Ja chce zacząć tę diete od czerwca ;D bo w wakacje najlepiej . :)

22. ja stosuje tą dietę już od miesiąca. schudłam ok 6 kg. na początku ważyłam 68.1 teraz 62.2;] dużo ćwiczyłam na rowerze stacjonarnym..ale mam teraz ferie i się troszkę rozleniwiłam...;/ nie chce mi się ćwiczyć, zaczęłam jeść rzadziej, ale za to w większych ilościach..;/ bałam się dzisiaj rano zważyć (nie ważyłam się 2 tyg.) i ku mojemu zdumieniu ważę równiutko 62 kg... ;) ) ta dieta jest bardzo fajna jem co chcę(dzisiaj zjadłam 4 ptasie mleczka ) ale pilnuje żeby nie przekroczyć 1000 kcal..;] mam zamiar schudnąć do 54 kg.

23. A ja jestem dzisiaj piąty dzień na dietce i w dół dwa kilo :) co prawda nie ćwiczę, bo ten mróz za oknem kompletnie odbiera motywację. Mam 175 cm wzrostu i ważę 72 kg. Takzę 7 kg mniej i będę zadowolona. pozdrawiam dziewczynki :)

24. Witam Was! Postanowiłam, ze od jutra zaczynam dietkę. Mam 167 cm i az 79 kg :( masakra. Moze ktos do mnie dołączy ? Pozdrawiam

25. a więc od jutra zaczynamy ?? !! Mamy prawie takie same wymiary więc będziemy się wspierać i porównywać nasze sukcesy (miejmy nadzieje że nie porażki) pozdrawiam

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij