Dieta 1000 kalorii

1. m.i.s.i.a ja oprócz diety żadnych specyfikówk nie stosuję tylko prenatal i bellisse. Ćwicze na orbitreku i 2 razy w tygodniu aerobik. I tyle. Moja mama od lipca jest na diecie 1000kcal (z grudniową przerwą niestety) i schudła 34kg! W grudniu gdy pofolgowała sobie troszke nie przytyła wogóle ale ćwiczenia były więc może dlatego. A byki każdemu mogą się zdarzyć!! Nie ma sie co przejmować ja często po napisaniu posta przeglądam i takie byki szczelam że szok!! A na maturze nie miałam żadnego ort!! Chyba mam wtórny analfabetyzm...

2. Hej dziewczyny, melduję się.
    Po początkowej euforii związanej z 3-kilogramowym "ubytkiem", gdy już dałam się ponieść wybujałej fantazji, że będzie kilogram dziennie :D wskazówka wagi się zatrzymała. Od ubiegłego czwartku wynik -3 kg się utrzymuje i to mój bilans na dziś, w 8. dniu diety.
    Zaprzyjaźniłam się z tablicami kalorii, przyzwyczaiłam się do mniejszych porcji na talerzu, właściwie to przestałam odczuwać to ssanie w żołądku między posiłkami. Odkryłam, że wcale nie muszę dużo jeść aby czuć się najedzona. I to jest fajne.
    Misia, jeszcze nie wspomagam się żadnymi suplementami. Myślałam na temat tabletek Linea - słyszałam że zmniejszają uczucie łaknienia i ochotę na słodycze, ale już udaje mi się to osiągnąć bez tego, więc na razie nie będę się faszerować.
    Ale jest jakiś nowy środek 'Alli", gdyby 1 kilogram na 3 zrzucał za mnie ;) jak obiecuje Pani z reklamy, to chętnie spróbuję. Czy któraś z Was to stosowała?

Na razie moje jedyne dodatkowe wspomagacze w drodze do lepszej sylwetki to intensywne brzuszki i krem ujędrniający.

No to jedziemy dalej :)

3. Hej kobietki!
    Moim utrapieniem jest bardzo duzy brzuch, mam obawy ze jak zacznę chudnąć, a przeciez przy tej diecie chudnie sie dosć szybko będę miała "śliczny" zwis skóry ;( Jaką macie na tą radę? Może jakiś dobry krem ujędrniający?
    Asik jakie ćwiczenia wkonuje Twoja mamuśka - jestem pod wrażeniem jej osiągnięć!

4. Ja brałam BIO CLA ale różnicy nie było zadnej jeśli chodzi o chudnięcie. A na tej dietce to tak juz jest Mila że można kilka dni/ tygodni chudnać i potem nawet na miesiąc stanie w miejscu (nie zrażać się tym) a potem znowu zacznie spadać szybko. Tak mi powiedziała moja lekarka. :) A jeśli chodzi o brzuszek to słyszałam ze dobre są naprzemienne gorące i zimne prysznice (poprawiają ukrwienie) poza tym ćwiczenia na pewno nie zaszkodzą typu brzuszki. Tu jest zestaw ćwiczeń: fitnessonline.pl/cwiczenia-na-plaski-brzuch/ P przed tym daj tylko oczywiście www. :)
    Poza tym jakiś preparat balsam i masaż ujędrniający też dużo dadzą jeśli będą robione regularnie.
    Znalazłam opis masażu antycellulitowego ujędrniającego dotyczy w prawdzie nóg ale możesz też coś na brzuszek zastosować
    Antycellulitowy masaż ujędrniający pobudza skórę do właściwego funkcjonowania, zwalczając pokłady toksyn i cellulit.
    Po takim masażu nasza skóra jest bardziej napięta i jędrna.

Antycellulitowy masaż ujędrniający najlepiej wykonywać zaraz po kąpieli lub prysznicu (mamy wtedy zdecydowanie lepsze krażenie krwi).

Masaż krok 1
    Bierzemy do ręki przyżąd do masażu (jeżeli nie mamy specjalistycznego sprzętu zastąpić go może szorstką gąbka).
    Masujemy kolistymi i spokojnymi ruchami przesuwając się od kostek w góre.

Masaż krok 2
    Siadamy, a nogi lekko unosimy do góry
    Masujemy pociagłymi ruchami od kostek do pachwin.
    Możemy dodatkowo zastosować preparaty antycellulitowe lub nawilażające.

Masaż krok 3
    Masujemy dłonią ułożoną w pięść, delikatne uciskając miejsca szczególnie objętych cellulitem, lub ze
    skłonnością do powstawania cellulitu. Powtarzamy kilkukrotnie.

Masaż krok 4
    Obiema dłońmi chwytamy za skóre i uciskamy ją rytmicznie. Nie powinnyśmy robić tego zbyt intensywnie, aby skóra nas nie piekła.

Masaż krok 5
    Obiema dłońmi chwytamy za skóre i przesuwamy ją w przeciwnych kierunkach.

Masaż krok 6
    Na koniec wmasowujemy preparaty antycellulitowe deliakatnymi, spokojnymi ruchami. Rozpoczynamy od kostki, a kończymy na udach i pośladkach.

Jako, że zabieg jest męczący bo jego zakończeniu należy się zrelaksować.
    Proponujemy usiąść i lekko unieść nogi. I teraz niech nikt przez 20 minut nam nie przeszkadza.
    Można kogoś poprosić o zrobienie rozluźniającego masażu stóp.
    słyszałam że vichy lipometric jest świetny ja nie stosowałam ale koleżanka moja mówiła że próbowała i że działa. Cena trochę odstrasza - ok 100zł :)

5. To się rozpisałam ups! :D

6. Aha poza tym Monika możesz zacząć od diety np 1500kcal na której pewnie wolniej będziesz tracić kilogramy ;)

7. witam. Ja dziś ma odwołany aerobik :-( musze sama w domu się pomęczyć. Rano 10km na orbim zrobiłam teraz choć %km by się przydało. Nawet nie mam kiedy usiąść przed kompem dzieciaki szaleja jak mała pi to sprzątam i tak mi mija dzień. Miałam napisać mój jadłospis ale nawet nie man kiedy go przepisać... ostatnio wogóle nie mam czasu na nic... Wysiadam... Ale wracając do meritum dziś rano kawałeczek dorsza wędzonego z 2 kawałkami orkiszowego chlebka zjadłam, obiad też niestety dorsz z gilla i surówka z kiszonej kapusty,łyżka ziemniaków z koperkiem. Przekąska jogurt z płatkami, kolacja serek wiejski z wassą To na tyle.

"Asik jakie ćwiczenia wkonuje Twoja mamuśka - jestem pod wrażeniem jej osiągnięć!'

Mama ogólnie zaczęła się więcej ruszać, początkowo nie umiała przejść kilometra teraz chodzi 7km!! Spaceruje sobie teraz na orbim a jak cieplej to leśnymi drogami. Mamcia się zawzięła i tyle nic jej nie łamie... Gożej ze mna heheh Pozdrawiam i wytrwałości życze!

8. Asik280 ja też do tych wytrwałych nie należę...ostatnio przestałam w domu ćwiczyć, jakaś chandra mnie ogarnęła :/ Ale basenu nie odpuszczam i nie odpuszczę. Dietki też się trzymam! ;P Wczoraj zaczęłam "wychodzić" z tego nastroju grobowego - skoczyłam z córeczką do groty solnej na godzinkę potem odwiedziłyśmy koleżankę i jest ok. Ja mam jedno dziecko i mogę ćwiczyć tylko jak śpi :( poza tym sprzątanie to też najlepiej wtedy robić bo przynajmniej ma jakiś efekt). Czasem wieczorem padam do łóżeczka z maluszkiem i wstaję z nią i wtedy mam już po ćwiczeniach.

9. hej ja dziś drugi dzień bez ćwiczeń... Wczoraj pół godzinki brzuszki robiłam ale co to za ćwiczenia... Dziś do teściowej jade mam nadzieję że nie będzie we mnie nic wciskać... Ale znając ją to na tależ mi ponakłada... Ale jade z mamą więc mama mnie obroni ;-) Pozdrawiam!!

Dziś śniadanko jaja gotowane i chleb orkiszowy, obiad kuskus z jabłkiem i jogurtem, przekąska pomelo, kolacja ser wiejski.

10. Cześć dziewczyny! Od 18 stycznia schudłam do tej pory 5 kg - odpowiadam bo Monika pytała. Nie kupujcie suplementów diety np.Linea mnie nie pomogło. Lepiej za te pieniądze kupić dobrej firmy balsam ujędrniający do ciała.Spodnie na mnie wiszą,te w których chodziłam wcześniej (już ich nie zakładam). Mój jedłospis na dzisiaj : na śniadanie talerz płatków owsianych górskich-3 łyżki płatków (czubate) zalewam szklanką wrzącej wody,kilka minutek gotuję , wyłaczam i stoją tak parę minut aby napęczniały, następnie szklankę mleka 1,5 % gotuję i zalewam płatki lekko solę. Drugie śniadanie - jogurt z ziarnami np.Bakomy i mandarynka. Obiad- nie gotuję specjalnie dla siebie,bo mi się nie chce - więc mały mielony,łyżka ziemniaków i buraczki. Podwieczorek - banan. Kolacja Kromka chleba ziarnistego z masłem i wędzoną makrelą. Przez cały dzień o różnych porach herbata czerwona ,zielona ,owocowa.
    Da się wytrzymać - hasło dnia -IDZIE WIOSNA-WARTO! Pozdrawiam!

11. Dziewczyny! Jeszcze raz ja! Polecam na śniadania lub drugie śniadanie - serek wiejski lekki tylko 3% tłuszczu z Piątnicy.Zerknijcie tylko na termin przydatności do sporzycia,im dłuższy tym smaczniejszy ,bo wtedyy śmietanka(chuda)jest w stanie płynnym! Polecam również -baban pokrojony w kostkę do salaterki i zalać go małym jogurtem naturalnym,oczywiście wymieszać!Szykie danie i sycące! Przepraszam za błedy-literówka!

12. jak wam idzie dziewczynki ?? Ja dopiero 3 kg, czyli mam kg na tydzien nie jest źle. Do wesela jeszcze 5 tyg więc może 5 kg spadnie...

13. A ja zatrzymałam się na tych 9 kg :/ no cóż tak to jest jakiś czas może stać w miejscu waga a potem znowu zacznie spadać :) oby niedługo się ruszyła (w dół) żebym motywacji nie straciła :D
    Chciałabym do wakacji zrzucić jeszcze 21-26kg. I wtedy już (tylko ?? ) utrzymywanie wagi. ;)

14. niezły wynik. Ja ostatnio straciłam wole walki... Ta ponad miesięczna przerwa w odchudzaniu na dobre mi nie wyszła... musze chyba sie wziąść w garść bo do wakacj dalej będę paróweczką...

15. Oj asik przy moim wzroście i wadze to wcale ten wynik nie jest taki niezły :/ ech jeszcze te 10-11kg do kwietnia / maja a potem do wakacji kolejne 10-15kg. hmm... tylko sie nie poddać! ;)

16. Witajcie. Stosuję dietę 1000 kalorii od dzisiaj. Podziwiam Was za wytrwałość - zastanawiam się czy mi też się uda?

17. ----Oj asik przy moim wzroście i wadze to wcale ten wynik nie jest taki niezły :/ ech jeszcze te 10-11kg do kwietnia / maja a potem do wakacji kolejne 10-15kg. hmm... tylko sie nie poddać!

Nie przesadzaj wynik super. Ja też do wakacji bym chciała zrzucić około 15kg może do końca czerwca sie uda choć ostatnio z tą moją silną wolą jestem na bakier!! Ale na aerobik jeżdże więc choć tyle... Pozdrawiam i zawiadamiaj mnie o postępach jesteś moją podporą ;-)

18. -----Witajcie. Stosuję dietę 1000 kalorii od dzisiaj. Podziwiam Was za wytrwałość - zastanawiam się czy mi też się uda? Może jest ktoś, kto chciałby się przyłączyć?

witam!! pewnie że sie uda!! nie ma takiej możliwości jak się będziesz stosować do zasad 1000kcal waga skokowo pójdzie w dół!! Pozdrawiam!!

19. asik dziś stanęłam na wadze i 10 kilogram mam "z głowy" ;) Ostatnio nie ćwiczę ale dużo chodzę na spacery, i waga spada. Od 3 dni nie przekraczam 1100 kcal i wszystko jest na dobrej drodze żeby przejść na wymażone 7 z przodu!!! jeszcze 10kg do kwietnia/maja :D będę miała wtedy 75 przy wzroście 164 8) (czyli nadwaga ale juz nie otyłość) :) A jak według planu do lipca zrzucę kolejne 10kg to na wakacje będzie 65 przy wzroście 164 czyli górna waga prawidłowa! O matko! Aż boję się marzyć! ;)
    Dziś obliczałam swoje BMI i dalej jestem otyła (ale otyła ze straconymi 10 kg, hehe)
    Tu jest stronka:
    w w w .pulsmed.com.pl/bmi/index.html

20. A ja jak zwykle kombinuję żeby się zmotywować. Na 20 zrzucony kilogram (hehe prawie jak rocznica) chciałabym sobie zafundować zabieg guam - bandażami wyszczuplająco-antycellulitowy (na zimno bo mam skłonność do pękania naczynek) ponoć super efekty a moją słaba strona są nogi i pupa (typ gruszki). Myślę że przyda sie to mojemu ciału i duszy. :)
    kinga ta dieta jest super tylko trzeba być wytrwałym ;) Każdy kilogram mniej poprawia człowiekowi nastrój a jak sie wybiera potrawy niskokaloryczne to głodnym się nie chodzi. :)
    Na wakacje jak wyskoczymy dziewczyny w strojach kąpielowych to mucha nie siada! :D haha

21. Witajcie kobietki! ja z ręką na sercu sie przyznam, że ta moja dietka kiepsko wychodzi, ale jakby nie bylo jem duzo mniej jakies tam gramy spadają bo widac na wadze. Od dzis biorę się ostro za siebie słowo harcerza (choc nim nigdy nie byłam hihi). Mam nadzieje ze wasze posty bedą mnie motywować :) Któraś z Was jest z podlasia?Miłego dzionka

22. Też czekam na motywujące słowa. Jest mi o tyle trudniej, że oprócz własnych posiłków, przygotowuję dania dla rodziny. Moniko, ja zaczęłam wczoraj ''ostro'', dzisiaj mam trudny dzień - zjadłabym słonia. Mam nadzieję, że to minie jak żołądek trochę się przykurczy. Tylko jak do tego czasu wytrzymać?

23. "Też czekam na motywujące słowa. Jest mi o tyle trudniej, że oprócz własnych posiłków, przygotowuję dania dla rodziny. Moniko, ja zaczęłam wczoraj ''ostro'', dzisiaj mam trudny dzień - zjadłabym słonia. Mam nadzieję, że to minie jak żołądek trochę się przykurczy. Tylko jak do tego czasu wytrzymać"

moja mama sie dziś śmiałą że jest nas pięcioro w domu i musiała robić 4 obiady!! Zuza 9mcy zupka warzywna, Martyna 5 lat alergik rosół z bezjajecznym makaronem, tata tradycyjna grochówka a ja i mama kapuśniaczek na kostce warzywnej!! Tak jest od lipca więc troche silnej woli i da się radę!! pozdrawiam.

24. m.i.s.i.a ja też niedawno zeszłam z otyłości na nadwage więc wytrwałości życze!! Ja marze teraz o 6 z przodu wiem ze do kwietnia nie dam rady ale może na wakacje sie uda!!

Monika ja też wsumie od dziś sie na maxa wzięłam!! Jem aby żyć a nie żyje aby jeść!!

25. Nie mogę żyć bez kawy słodzonej z mlekiem. Czy mogę wypić filiżankę np. zamiast drugiego śniadania? A ile od początku diety zrzuciłaś asik?

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij