Dieta 1000 kalorii

1. kinga ja też gotuję dla męża i córeczki (zazwyczaj co innego niż sobie). Ale przyznam że choć już nie obżeram sie słodyczami to jak moje dziecko zasuwa po domu z czekoladami, batonikami, lodami to często język mi wisi do podłogi! hehe. Własnie moja córeczka wcina czekoladę więc zasiadłam do komputera żeby sie nie skusić. Niestety pokusy są na każdym kroku. I miewam lepsze i gorsze dni. czasem mam taki dzień że wystarczyłoby mi 700kcal a czasem te 1000 to o 1000 za mało. :/ Duzo też zależy od nastroju. Jak mam dobry humor to łatwiej utrzymać dietę. ;) A jeśli chodzi o kawę to ja nauczyłam sie pić bez cukru, moze spróbuj słodzikiem podsłodzić - zawsze to mniej kalorii. :D

2. Pocieszam się tym, że w pazdzierniku stosowałam tę dietę przez 3 tygodnie i zrzuciłam wtedy prawie 5 kg! Przez 1,5 tygodnia nie mogłam przestać myśleć o słodyczach (tak jak teraz), a pózniej nie przeszkadzało mi, że dzieci jedzą moje ulubione przekąski bo nie miałam na nie już takiej ochoty. Spróbuję ze słodzikiem. Mam kłopot z wymyślaniem posiłków, może macie propozycje na jakieś smaczne dania.

3. k.i.n.g.a trudno powiedzieć ile zrzuciłam. 6 tygt po porodzie czyli w lipcu ważyłam 90kg... w grudniu 73 a teraz znowu 78... od grudnia do 4 lutego wogóle nie trzymałam diety... Bratowa przyleciała na święta do nas i była 2 mce co objawiło sie u mnie 8kg na plusie!! Normalnie masakra ale przyznaję się bez bicia że jadłam jak prosiaczek. Ona ma 180cm wzrostu i waży 68kg je co chce i nie tyje ale ja zaraz nabieram tłuszczyku!! Teraz pilnuje się ćwicze ale wsumie od dziś wzięłam się na maxa ponieważ 10 kwietnia ide na wesele a 8 kwietnia mój mąż przylatuje!! Od stycznia sie nie widzieliśmy!! Mam zamiar choć 6 kg zrzucić ale czy się uda? sie zobaczy... Dziś poćwiczyłam 30min potem na orbitreka jeszcze wskocze.

Przekąska pyszna była bo zjadłam pomelo z jogurtem i kostką czekolady gożkiej!! kolacja chyba jajo na twardo. W niedziele niestety odbiegne od diety bo starsza pociecha kończy 5 lat więc tort ,ciasto.... Ale od poniedziałku znowu pełna mobilizacja i do świąt wogóle słodyczy!! pozdrawiam!!

a co do kawy z mlekiem i cukrem ja pije od początku diety tyle że z 2 łyżeczek zeszłam na 1 i mleko odtłuszczone dodaje.

4. co to jest to pomelo?

5. Kinga coś pysznego :) Połączenie grejfruta z pomarańczą, taki duzy owoc w siateczce. Polecam pychota!!

6. Nazywany jest chińskim pomarańczem :)

7. mam 13 lat :) mam 161 i ważę 52 ; / . od jutra zaczynam dietę 1000kcal. chcę osiągnąc wagę 46-47 kg do wakacji .. watpie ze mi sie uda xd ale.. cóż warto sprobowac, i choc troche schudnąć ... wszystkim zycze powodzenia :)

8. H z czego Ty chcesz się odchudzać? W Twoim wieku niewskazane jest odchudzanie, dojrzewasz i nalezy odpowiednio sie odzywiać a nie katować dietami! Wagę masz super! Zastanów sie! Posłuchaj starszej doświadczonej :)

9. H co ty chcesz z siebie zrobić ?? masz dobrą wagę nie daj sobie wmówić że tak nie jest!! Nie odchudzaj się!! Jeśli już to nie jedz słodyczy i ruszj się dziewczyno!! Basen spacery i tyle a dostarczaj organizmowi przynajmniej 2000kcal!! Ja od 16 roku życia się odchudzam... Ważyłam 50kg i ciągle dużo było. Teraz chciałabym tyle ważyć ale raczej to już nierealne. Ruszaj się i tyle!! Nie odchudzaj się!!!!!!

10. k.i.n.g.a ja odkryłam latem ten przepyszny owoc!! zjadam średnio 2 na tydzień!! Pomarańczy nie ruszam POMELO króluje!!

11. R

12. Witam. Mam 150cm i waże prawie 53kg. Od dziś mam zamiar zacząć dietę 900-1000 kcal. Niedawno przez miesiąc stosowałam dietę 700 kcal schudłam tylko 1kg. Bardzo się tym zawiodłam i się poddałam. Dlaczego tak mało. Chciała bym się was poradzić czy w takim razie dieta 900-1000 kcal przyniesie jakiś efekt skoro 700kcal dało mizerny rezultat. Bardzo proszę o porady. Z góry dziękuję.

13. Anias20115, 4 marca 2010, 6:59

Witam. Mam 150cm i waże prawie 53kg. Od dziś mam zamiar zacząć dietę 900-1000 kcal. Niedawno przez miesiąc stosowałam dietę 700 kcal schudłam tylko 1kg. Bardzo się tym zawiodłam i się poddałam. Dlaczego tak mało. Chciała bym się was poradzić czy w takim razie dieta 900-1000 kcal przyniesie jakiś efekt skoro 700kcal dało mizerny rezultat. Bardzo proszę o porady. Z góry dziękuję.

ile masz lat i z czego sie odchudzasz ?? Nie przesadzaj wage masz dobrą.

14. Anias nie chudniesz bo nie masz z czego!To moje zdanie!

15. Cześć Kochane moje. Przeczytałam wasze forum od deski do deski i muszę powiedzieć, że wszystkie jesteście superbabki :) Jesteście konsekwentne w tym co robicie, nie zniechęcacie się jeśli waga nie pokazuje w tydzień 10 kg mniej, tylko 0,5 kg lub 1 kg :) Ja jestem typem osoby, która ma słomiany zapał do wszystkiego. 4 lata zbieram się do tego, żeby schudnąć z głową i zawsze mi nie wychodzi. Ciągle sobie powtarzam, że zacznę dietę od jutra i tak cały czas. Bo skoro zacznę się odchudzać jutro, to przecież dzisiaj muszę najeść się na zaś... i tak prawie codziennie przez 4 lata. 5 lat temu byłam na diecie ok 1000 kcal i schudłam chyba 10-11 kg w przeciągu miesiąca. Dodam, że mam 160 cm i w końcowym efekcie diety ważyłam 45 kg. Wiem, wiem, pomyślicie, że to strasznie mało, ale ja naprawdę wtedy wyglądałam dobrze (nie jest to tylko moja opinia), nie za chuda, nie za gruba, po prostu taką mam budowę ciała, że najlepiej wyglądam ważąc 45 -48kg. Teraz moja waga wskazuje 68.7 kg. Dodam jeszcze, że przez te 4 lata moja waga wahała się: 45-50kg, 50-55g, 55-53kg, 53-57kg, 57-55kg, 55-60kg, 60-56 kg, 56-62kg, 62-68,7kg. Tak to wszystko wyglądało, zapisywałam moja wagę. Dodam, że chyba wszystkie diety cud przechodziłam i żadna na dłuższą metę nie dawała rezultatów, pewnie przez mój, jak już wcześniej wspomniałam, słomiany zapał. Jednak coś we mnie wczoraj pękło, kupiłam sobie garsonkę i po raz pierwszy w życiu zdałam sobie sprawę, że wyglądam naprawdę tragicznie i że dłużej tak być nie może. Z rozmiaru 36 przeszłam na... 42 -jakaś totalna masakra. Dlatego tez postanowiłam przejść na dietę, nie jakaś tam cud, chociaż o takiej myślałam jeszcze wczoraj. Zacznę dietę 1000kcal - była to jedyna skuteczna dieta, którą stosowałam. Postanowiłam, że będę jadła 3 posiłki dziennie, w skrócie: na śniadanie owoce, obiad normalny, w sensie nie dużo i zdrowiej niż dotychczas, na kolacje warzywa, no i w międzyczasie jakiś owoc lub warzywo, żebym za bardzo nie była głodna. Co wy o tym myślicie ?? Przepraszam, że tak się tutaj użalam nad własnym losem, ale czasem łatwiej jest przelać swoje smutki na forum, niż porozmawiać z kimś o tym w 4 oczy.

16. Mam 20 lat. Z czego chce schudnąć? Najbardziej przeszkadza mi tłuszcz na brzuchu. Mam aż 73cm. Na resztę nie narzekam zbytnio. Może mój metabolizm się rozregulował bo odchudzam się 6 lat z przerwami i kiedyś doszłam do 39 kg. Może teraz przez to dawna głupote nie mogę schudnąć?

17. Hej babeczki!
    ANIAS20115 - wg mnie wystarczy jak zaczniesz ćwiczyc brzuszek i powinno byc po kłopocie. Wydaje mi sie że Tobie nie potrzebna dieta, masz super wagę! Spróbuj od systematycznych ćwiczeń i bedzię Ok. Trzymam kciuki
    DOROTKA - mhhm co do Twojego pomysłu na dietkę ( te 3 posilki) to wg mnie ok, przy 160 45kg to mało, ale skoro uważasz ze tak lepiej wyglądasz ... Z własnego doświadczenia wiem że przytyc jest bardzo łatwo gorzej w odwrotną stronę. Trzymam kciuki za Was babeczki niech każdza z nas osiągnię upragniona wage , oby nie za długo przyszło nam czekać :D Miłego popołudnia!!!!

18. Cześć wam wszystkim ;)
    U mnie to wygląda tak że kiedyś przy wzroście 171 ważyłam 62 kg, rok temu przeszłam na dietę 1000 i schudłam do 54 ;) UDAŁO SIĘ!!!
    Niestety dzisiaj ważę 65 kg ALE TO TYLKO Z WŁASNEJ WINY. Od ok. pół roku całkowicie zapomniałam o diecie więc od razu ostrzegam... Przestałam ćwiczyć, jadłam to co chciałam a raczej się obżerałam:/ Nie wiem dlaczego stwierdziłam że mi można i mnie dopadł efekt jojo-po prostu nie przemyślałam co będzie jeśli skończę odchudzanie-byłam w amoku pięknej sylwetki ;)
    Teraz czuję się fatalnie, nie wychodzę z domu i kłócę się z chłopakiem aby odreagować :(
    Pora z tym skończyć!!! Znowu spróbuję :) Kto chętny ?? ? Mam nadzieję że do świąt będę ważyła jakieś 60-61 kg :)

19. Witam Was kochane dziewczyny! Widzę że mimo że nowe osoby tu zaglądają to ja mam jednak największe problemy z wagą. Na razie dalej mam 10 kg mniej. Ta waga już tak ekspresowo nie spada jak na początku. :/ Staram się nie dopuszczać do wątpienia w to że do wakacji zrzucę jeszcze 20kg, ale czasem taka mysl mi przeleci przez głowę. Ubijam ją hasłem: TYLKO SIĘ NIE PODDAWAĆ! ;) Czyli na razie mój wynik 85kg przy wzroście 164 :/ (10kg mniej) niby nie jest źle ale chciałabym już mieć tą 7 z przodu chociaż. Trzeba walczyć ze słabościami. ehhh. :)

20. Witam!!!
    Ja od wczoraj na diecie hmmm szkoda że nie mogę napisać że jestem na niej już od miesiąca!! No mam nadzieję że tym razem się uda--- no oby. Mam 171 wzrostu i 76kg. W maju mam komunie syna chciałabym mieć z 10 kg mniej czy to możliwe ? napiszczie że tak tylko muszę wytrwać !!

21. AMELKA - ja jestem chętna w 2 zawsze raźniej !!

22. hej!!! ;)
    ja też kiedyś byłam na tej diecie.schudłam bardzo szybko i przy wzroście 154cm ważyłam 46 kg ;)
    byłam z tego bardzo zadowolona.tak byłam zafscynowana nową figurą,że zapomniałam o diecie,zaczęłam jeść baaardzo dużo,no i mi się przytyło.ważę teraz...wstyd powiedzieć,bo przy moim wzroście jest to sporo-54 kg.
    od jutra przechodzę znowu na dietkę 1000 kalorii i znowu wócę do mojej ukochanej wagi ;) ;) ;)
    pod koniec maja mam wesele,więc muszę wyglądać cud miód hi hi.
    pozdrawiam i zachęcam do wspólnego odchudzania ;) jestem z Wami dziewczyny!!!

23. hej Dziś troszke zgrzeszyłam zjadłam 1 kostke ptasiego mleczka ale zaraz wskoczyłam na orbitreka i 15km przejechałam. Nawet nie jestem zmęczona. Wzięłam się ostro do roboty do kuzyna ślubu 4 tyg a ja dalej jak baleron wyglądam!! wiadomo że narazie i tak laska nie będę ale każdy kg sie liczy eheh. Mam nadzieję że do wakacji choć 10kg zrzuce ale przy takich grzeszkach to raczej nierealne...

Czemu jestem taka słaba ?? Czy kiedyś będę znowu ważyć poniżej 60kg ?? Niby to możliwe bo moja kuzynka schudła ale ona nic nie je tylko śniadanie i nic więcej!! eh to moje życie...

24. Moja kuzynka też tak jadła tylko sniadanie przez 4lata.
    I teraz ma anemię, wrzody na żoładku i takie problemy ze zdrowiem że nie jest w stanie pracować.
    Zapłaciła bardzo drogo za swoją figurę. Lepiej jeść 1000kcal na dzień niż katować się głodówkami i wykańczać organizm.
    monika2878 do maja jeszcze masz dużo czasu jak się porządnie weźmiesz za dietkę to 10kg Ci spadnie bez problemu. :) Ja od 3 stycznia jestem na diecie i 10 zrzuciłam, a miałam i gorsze dni kiedy sobie folgowałam. Wiec na pewno Ci się uda! :D

25. no tak skutki uboczne duże. Ale czasem mam ochote przejść na diete cud. Wtedy może bym przestrzegała zaleceń. Wiem że ostatnio dałam ciała na całej lini, obrzerałam sie słodyczami. Ja to mogłabym nic nie jeść tylko słodycze. Dziś zgrzeszyłam ale tyle jest jeszcze do przyjecia. Dziewczyny czy tylko ja taka słaba jestem ?? !!

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij