dieta metaboliczna

  1. poproszę o namiar. Szukam dobrego dietetyka, który ustawi mi indywidualnie dobraną dietę.

  2. Nie warto, zdecydowanie odradzam. Bardzo młodzi ludzie bez doświadczenia i widać, że zależy im tylko na kasie. Żadnych fachowych porad. W ukryciu śmieją się z pacjentów. Widziałem taki rozbawiony personel, a te ich "porady" to amatorszczyzna. Za byle co życzą sobie zapłaty. To interes, dorobkiewicze, którzy próbują wykorzystywać chorych ludzi i ludzką naiwność, by mieć z tego kasę. Wyrzucone pieniądze, nic więcej. Wiadomości, które przekazują są dostępne w internecie za darmo!!! A test na nietolerancję pokarmową zrobicie sobie obecnie w większości placówek medycznych, jeśli chcecie oczywiście. Jestem z branży medycznej, więc wiem o nich niejako "od kuchni". Śmieją się z pacjentów i Waszej naiwności. Bazują na efekcie placebo. Nie zaszkodzą, więc się nie przejmują, że to nieetyczne. Ostrzegam przed nimi. Dla nich najważniejsze są Wasze pieniądze. Pozdrawiam

  3. na gowork

  4. To w takim razie jakie badania i gdzie Pani proponuje? bardzo proszę o wskazówki. dzieki

  5. A nie lepiej po prostu jeść mniej a częściej? Wg mnie nie ma innego skutecznego sposobu. Oczywiście warto zacząć od konsultacji ze specjalistą, ale trzeba pamiętać żeby schudnąć trzeba jeść :)

  6. Jestem na diecie metabolicznej ponad 3 miesiące i jestem bardzo zadowolona z efektów terapii. Schudłam już 8 kg. Do mojej wagi sprzed lat zostało mi jeszcze 5 kilo ale to już osiągnę powoli z czasem. Na tej diecie dużo lepiej się wysypiam i nie mam problemów ze wzdętym brzuchem. Dieta fakt, że jest uboga ale to wszystko zależy jakie i ile jest nietolerancji. Ja mogę wprowadzać produkty z drugiego stopnia reakcji więc wybór jest większy. Nie zgodzę się z tym, że jest to wyciąganie kasy bo zabiegi są po coś i wspomagają całą terapię. Przeszłam z wątroby z zabiegami hydrokolonoterapii i byłam zachwycona. Nie sądziłam nawet, że takie rzeczy siedzą w jelicie. Polecam każdemu kto chce się oczyścić i dodatkowo schudnąć bo dieta jest dostosowana indywidualnie, nie tak jak u innych dietetyków gotowe schematy z kaloriami. Ceny testu i zabiegów dość wysokie, mogłyby być niższe.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij