Dobre kursy dla kosmetyczek

  1. Jestem po studiach kosmetologii, chciałabym otworzyć gabinet kosmetyczny. Ale tak szczerze mam poczucie, że wciąż za mało umiem i za mało wiem. Dlatego chciałabym poszerzyć swoją wiedzę o kursy dla kosmetyczek. Zastanawiam się jednak jakie wybrać. Dużo dobrego słyszałam o http://www.venetta.com.pl mają dobre opinie i ceny też na dobrym poziomie. Czy możecie mi coś doradzić?

  2. Nie znam tego kursu, ale generalnie popytaj ludzi, którzy tam studiują - czy są zadowoleni, czy inni absolwenci mają potem pracę. A zacznij już dziś zbierać bazę informacji, współpracowników, jakichś hurtowni kosmetycznych, ja mogę polecić tę http://www.vitalitys.eu/pl/174-myjnie-fryzjerskie, bo moja kosmetyczka z niej korzysta i jestem jako klient bardzo zadowolona :)

  3. nie znam tych szkół, ja doszkalałam się w New Nails, mi się podobało, a teraz widziałam że mają promocje na kursy

  4. Dodatkowo można sobie zrobić bardzo ciekawy kurs z zakresu bodypaintingu. Słyszałyście o tym kiedykolwiek? Wszystkim fankom malowania ciała polecam lekturę https://bodypainter.pl/kurs-bodypaintingu-cena-oferta-warsztaty-krok-po-kroku/ . Taki kurs to świetna opcja na podniesienie swoich umiejętności.

  5. Jest dość sporo kursów dla kosmetyczek, bo ten zawód bardzo się rozwija i także można się zapisać w Beauty Lux w Warszawie np. na kurs makijażu. To pozwoli na opanowanie robienia makijażu na praktycznych zajęciach. Szkoła ma doświadczenie w prowadzeniu takich kursów.

  6. Na rynku dostępne są także kwalifikacyjne kursy zawodowe podczas których można zdobyć zawód technika usług kosmetycznych. Niektóre są nawet bezpłatne bo finansowane z funduszy unijnych. Poczytajcie o nich więcej na stronie https://www.kursor.edu.pl/projekty/kwalifikacyjne-kursy-zawodowe-2/ .

  7. Gdzie najczęściej zamawiacie kosmetyki?

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij