Dobre kursy dla kosmetyczek

  1. Jestem po studiach kosmetologii, chciałabym otworzyć gabinet kosmetyczny. Ale tak szczerze mam poczucie, że wciąż za mało umiem i za mało wiem. Dlatego chciałabym poszerzyć swoją wiedzę o kursy dla kosmetyczek. Zastanawiam się jednak jakie wybrać. Dużo dobrego słyszałam o http://www.venetta.com.pl mają dobre opinie i ceny też na dobrym poziomie. Czy możecie mi coś doradzić?

  2. Nie znam tego kursu, ale generalnie popytaj ludzi, którzy tam studiują - czy są zadowoleni, czy inni absolwenci mają potem pracę. A zacznij już dziś zbierać bazę informacji, współpracowników, jakichś hurtowni kosmetycznych, ja mogę polecić tę http://www.vitalitys.eu/pl/174-myjnie-fryzjerskie, bo moja kosmetyczka z niej korzysta i jestem jako klient bardzo zadowolona :)

  3. nie znam tych szkół, ja doszkalałam się w New Nails, mi się podobało, a teraz widziałam że mają promocje na kursy

  4. Dodatkowo można sobie zrobić bardzo ciekawy kurs z zakresu bodypaintingu. Słyszałyście o tym kiedykolwiek? Wszystkim fankom malowania ciała polecam lekturę https://bodypainter.pl/kurs-bodypaintingu-cena-oferta-warsztaty-krok-po-kroku/ . Taki kurs to świetna opcja na podniesienie swoich umiejętności.

  5. Jest dość sporo kursów dla kosmetyczek, bo ten zawód bardzo się rozwija i także można się zapisać w Beauty Lux w Warszawie np. na kurs makijażu. To pozwoli na opanowanie robienia makijażu na praktycznych zajęciach. Szkoła ma doświadczenie w prowadzeniu takich kursów.

  6. Na rynku dostępne są także kwalifikacyjne kursy zawodowe podczas których można zdobyć zawód technika usług kosmetycznych. Niektóre są nawet bezpłatne bo finansowane z funduszy unijnych. Poczytajcie o nich więcej na stronie https://www.kursor.edu.pl/projekty/kwalifikacyjne-kursy-zawodowe-2/ .

  7. Gdzie najczęściej zamawiacie kosmetyki?

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij