Dom Szkoleń Soyer - opinie na temat kursów

 1. Firmę polecam, szczególnie organizowany przez nią kurs z kinezjologii edukacyjnej. Nigdy nikt nie przekazał mi w tak krótkim czasie, tak potężnej dawki wiedzy.

 2. Byłam na różnych kursach . Na kazdym sie nudziłam . Potem w konc stwierdziłam ,ze nie chce mi się uczęszczać , tracic czasu i pieniędzy . Az wkońcu kolezanka podrzuciła mi linka z Soyera . Skusiłam sie i poszlyśmy razem na szkolenie . I nie żałuje ani chwili ,zę się zdecydowałam . Świetna kadra , bardzo dobrze przygotowana włącznie z tłumaczem ;) , który był na kursie integracji sensorycznej ;)

 3. Kurs z Soyera dla MOpr został poprowadzony przez pania prof. Bogdanowicz w bardzo dobry sposób . ;) Wiedza rzetelnie i umiejętnie przekazywana

 4. Byłam na kursie integracji sensorycznej w styczniu . A teraz wybieram się na skzolenie terapii ręki ;) bardzo się ciesze ,ze skzolenia sa organizowane w wielu miastach w Polsce ;) Bardzo mi sie podobały otrzymane materiały , oraz to ze dodatkowo zostaliśmy zaptrzeni w torbę i długopis ;)

 5. cóż więcej powiedzieć , wykwalifikowana kadra , szkolenia prowadzone na bardzo wysokim poziomie z profesorami wiele znaczących w swoim środowisku ;)

 6. Byłam już na kilku szkoleniach z Soyera . Jestem bardzo zadowolona , zdobyłam dzięki tym kursom ogromną wiedzę , którą potrafię wykorzystać w praktyce . Zajęcia prowadzone w formie warsztatów dzięki czemu taki uczestnik się nie nudzi , a jest angażowany w zajęcia ;)

 7. Firma szkoleniowa bardzo w porządku . wykwalifikowana kadra oraz w bardzo ciekawy sposób prowadzone zajecia ;)

 8. ja także jestem bardzo zadowolona z ich szkoleń - są bardzo ciekawe, dobrze przygotowane i ogrom wiedzy przekazują!

 9. Ja jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalności centrum szkoleń SOYER. Często chodziłam na różne kursy, bo staram się doszkalac, zawsze było nudno i tylko żeby odbyć. Na kursie Soyer było ciekawie, nie nudziłam się, dużo wyniosłam i następnego dnia chętnie szłam nadal, a nie od niechcenia. Polecam!

 10. Inwestycja w siebie to najlepsza inwestycja jaka w życiu możesz podjąć, dlatego jak najbardziej opłaca się chodzić na szkolenia, kursy doszkalające. W dzisiejszym świecie jest pełno firm szkoleniowych, które oferują rożne szkolenia: biznesowe, medyczne, sprzedażowe i wiele innych. Ja osobiście obracam się w środowisku biznesowym dlatego te szkolenia są dla mnie najlepsze. Szkoliłem się głównie w firmie szkoleniowej Maciołek&Wspólnicy. Dla mnie była to optymalna firma ponieważ często jestem w kilkudniowych rozjazdach a firma organizuje szkolenia w największych miastach polski jak: Kraków, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i Katowice. Zdarzało się, że miałem 2 dni wolnego między spotkaniami i żeby nie marnować czasu mogłem udać się na szkolenie które by mnie interesowało. Mają przystępne atrakcyjne ceny, wykwalifikowanych trenerów i bogata ofertę szkoleń. Ze swojej strony jak najbardziej mogę polecić ta firmę.
  Wiem, że opinia jednej osoby jest może nie obiektywna dlatego zainteresowanych odsyłam do strony: http://biznes-trening.pl/opinie-o-maciolekwspolnicy/

 11. Dzień dobry. Widzę, że rozmawiacie również o szkoleniach nauczycielskich, z chęcią się im bliżej przyjrzę. Od jakiegoś czasu bowiem szukam tematów dotyczących pracy z trudną młodzieżą i szczerze mówiąc niewiele jest takich szkoleń. Teraz ostatnio na stronie internetowej warszawskiego Centrum CBT zauważyłam informację o zapisach na zajęcia dotyczące samouszkodzenia i zachowań autoagresywnych u młodzieży, odbędzie się ono za miesiąc i mam pytanie czy ktoś może korzystał z ofert szkoleń tego centrum lub wybiera się na szkolenie o którym wspomniałam? jestem ciekawa opinii

 12. ja osobiście byłam na jednym szkoleniu, i to organizatorem był Soyer. Bardzo fajne, ciekawie prowadzone, sporo materiałów - wiem na co wydałam pieniądze!

 13. Ostatnio postawiłam na szkolenie siebie i muszę przyznać, że szkolenia w Soyer to czysta przyjemność i frajda. Są ciekawie prowadzone, nie ma za dużo informacji na raz, więc nie są męczące. Polecam.

 14. Korzystałam z różnych szkoleń w różnych firmach . jednak ta zdecydowanie wypada najlepiej . Kursy prowadzone w sposób ciekawy , kursanci sa angażowani w zajęcia , przez co po prostu zwyczajnie człowiek się nie nudzi ;) Poza tym firma Soyer ma bogate doświadczenie w prowadzeniu szkolen i kursów

 15. Szkolenia w tym centrum są bardzo ciekawie prowadzone i skupiają się na tym, żeby wszyscy jak najwięcej z nich wynieśli. Można się nauczyć wiele praktycznych rzeczy na takich szkoleniach. Polecam wszystkim.

 16. Byłam na wszystkich etapach kursu integracji sensorycznej . Jako logopeda bardzo podniosłam swoje kwalifikacje oraz zdobyłam ogromną dawkę wiedzy .Na pewno jeszcze nie jeden raz się z nimi spotkam

 17. Byłam na szkoleniu terapii ręki , a w przyszłym roku wybieram sie na kurs301-Plan Terapii SI + interpr. SIPT - III cz. diagnozy - Zaawansowany ;) Co do szkoleń to sa prowadzone profesjonalnie , przejrzyście ;)

 18. cieszę się ,ze mogłam skorzystać ze szkolenia terapii ręki mieszkając w katowicach ;) ot jeden z plusów , -organizują kursy w różnych miastach w Polsce

 19. wiem, byłam też na ich szkoleniu i faktycznie można śmiało je polecić! są bardzo dobrze przygotowane i fajnie prowadzone! dla mnie to super sprawa!

 20. Dołączam się do pozytywnych opinii. Ja byłem co prawda tylko na jednym szkoleniu z Soyer, z SI, ale bylo tak genialnie przeprowadzone ze jestem nadal pelen zachwytu.

 21. Dołączam w kwietniu na kurs Soyera a dokładniej integracji sensorycznej . Wcześniej byłam na kursie metoda globalna nauki czytania dzieciom. Byłam i jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia szkoleń ;)

 22. zdecydowanie Soyer - szkolenia są świetne, dokładne i z ogromną wiedzą!

 23. Dla mnie idealna firma szkoleniowa , jeśli chodzi o Soyer.Mają bardzo atrkacyjną formę zajęć. Poza tym dla mnie ogromnym plusem był panel dyskusyjny i możliwość korzystania z indywidualnych konsultacji ;)

 24. dołączam się do pozytywów, bylem na szkoleniu z si, potrzebne bylo mi to do pracy, myslalem ze bedzie sucha teoria ale bylo swietnie, ciekawie i naprawde pouczajco!!

 25. Kursy są bardzo fajne :) Na prawdę warto :)

  _____________________________
  https://domyhbe.pl/pl/kontakt

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij