Drukarka mono

  1. Witajcie, szukam jakieś dobrej drukarki mono w dobrej cenie, nie za milion monet. Szukam porady, piszcie jakich producentów polecacie, ale konkretne modele, jakie u Was się sprawdziły. Ja tam nie mam dużych wymagań, ale sprzęt musi przetrwać dość intensywną eksploatację, bo drukuję duuuużo.

  2. U nas model M1120 sprawdza się cały czas. Jednofunkcyjna drukarka EcoTank z obsługą Wi-Fi . Też dużo drukuje i stwierdzam, że druk tej druki spodoba Ci się też jakościowo, bo jest fajna. Na jednym pojemniku drukuje i drukuje i tuszu nie ubywa. Rewelacja.

  3. Najtaniej chyba kupisz model M110 , a ma długą gwarancję od producenta na ilość druku a nie na lata. Moim zdaniem jak się nie drukuje dużo w kolorze to lepiej jest kupić mono drukarkę. U nas się Epson teraz sprawdza.

  4. Jak coś na długi czas chcesz kupić to może warto kupić coś solidnego. Czasem cena nie do końca mówi o jakości, warto szukać, ciekawych takich propozycji aby zadowolić kieszeń i jakość. Epson ma wiele propozycji z ofertami związanymi z tuszami dodatkowymi lub zwrotami kosztów.

  5. U nas jest model M1140 ld Epson też mono i jesteśmy zadowoleni. Dużo drukuje kolorowanek dla dzieci, łamigłówek, do pracy dokumentów i sprawdza się zawsze.

  6. U nas zaś model M1120 jak też u koleżanki wyżej. Jak dla mnie rewelacja. Wcześniej miałam problem z każdą drukarką a tutaj nie ma żadnych problemów. Epson naprawdę to mój faworyt.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij