Drukarka mono

  1. Witajcie, szukam jakieś dobrej drukarki mono w dobrej cenie, nie za milion monet. Szukam porady, piszcie jakich producentów polecacie, ale konkretne modele, jakie u Was się sprawdziły. Ja tam nie mam dużych wymagań, ale sprzęt musi przetrwać dość intensywną eksploatację, bo drukuję duuuużo.

  2. U nas model M1120 sprawdza się cały czas. Jednofunkcyjna drukarka EcoTank z obsługą Wi-Fi . Też dużo drukuje i stwierdzam, że druk tej druki spodoba Ci się też jakościowo, bo jest fajna. Na jednym pojemniku drukuje i drukuje i tuszu nie ubywa. Rewelacja.

  3. Najtaniej chyba kupisz model M110 , a ma długą gwarancję od producenta na ilość druku a nie na lata. Moim zdaniem jak się nie drukuje dużo w kolorze to lepiej jest kupić mono drukarkę. U nas się Epson teraz sprawdza.

  4. Jak coś na długi czas chcesz kupić to może warto kupić coś solidnego. Czasem cena nie do końca mówi o jakości, warto szukać, ciekawych takich propozycji aby zadowolić kieszeń i jakość. Epson ma wiele propozycji z ofertami związanymi z tuszami dodatkowymi lub zwrotami kosztów.

  5. U nas jest model M1140 ld Epson też mono i jesteśmy zadowoleni. Dużo drukuje kolorowanek dla dzieci, łamigłówek, do pracy dokumentów i sprawdza się zawsze.

  6. U nas zaś model M1120 jak też u koleżanki wyżej. Jak dla mnie rewelacja. Wcześniej miałam problem z każdą drukarką a tutaj nie ma żadnych problemów. Epson naprawdę to mój faworyt.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij