Dzieci i sport

 1. Wasze dzieci coś ćwiczą? Bo moje chcę do tego zachęcić. Jak je motywujecie? Ja pokazuje im dziś buty halowe dziecięce z http://butysportowe.net/buty/buty-dzieciece/ i może jakoś ich tym przekonam. Chcę, żeby zaczęły w coś grać, a nie tylko przed komputerem albo tv.

 2. Może sama też im pokaż, że aktywność fizyczna jest super. Przygotuj im podchody na dworze, jedźcie rowerami na piknik, kup piłkę do siatkówki i idźcie na jakieś boisko. A może chłopcu spodobałaby się piłka nożna?

 3. Moja córka ćwiczy jazdę konną . Niedawno zakupiłam jej sprzęt jeździecki bo bardzo bałam się że może sobie zrobić krzywdę w trakcie jazdy lub przy upadku. Ogólnie to ten sklep http://galloper.pl/ bardzo mi pomógł w zakupach

 4. Dzieciakom buty trekingowe, do biegania kupuję na e-sporting.pl, całą rodzinę już tam obkupiłam, ważne że buty są dobrej jakości i markowe idealne do uprawiania sportu.

 5. Dzieci naśladują rodziców, więc to jest najlepszy sposób na nauczenie ich czegoś. Sama zacznij uprawiać sport albo zachęć je do ćwiczeń z tobą. Możesz też wyszukać jakieś zajęcia sportowe w waszej miejscowości i zapisać dzieciaki.

 6. Jeśli Wasze dzieciaki spędzają dużo czasu na dworze, szczególnie teraz zimą to może warto kupić im takie kamizelki odblaskowe: http://platformaodblaskowa.pl/kamizelki-odblaskowe-dla-dzieci albo chociaż jakieś odblaskowe opaski. Mogą się przydać nawet przy popołudniowym powrocie ze szkoły.

 7. Moje dziecko chodzi na zajęcia z baletu, ponieważ oddział przedszkolny, który mieści się w szkole, chyba nie przewiduje zajęć ruchowych. Szkoła zasłania się brakiem miejsca w salach gimnastycznych, bo w podstawówce są po trzy lekcje tygodniowo. Ale to jest fatalna tendencja, bo dzieciaki szybko tyją.

 8. Warto zapisywać dzieci na zajęcia sportowe. Im mają więcej okazji do ruchu, tym lepiej.

 9. Mój syn ostatnio strasznie zapalił się na wędkowanie. Chyba na urodziny kupię mu jakąś tańszą wędkę typu http://wedkarskikrakow.pl/wedka-robinson-dynacore-carp-hunter-360m-250lbs/ , bo przyznam się, że już nawet piłkę ostawił, a zawsze uwielbiał kopać.

 10. Według mnie warto wybrać dla dzieci takie ćwiczenia sportowe, w których są wykorzystywane nowoczesne rozwiązania jak aplikacja https://sportbm.pl/ dzięki temu takie zajęcia są znacznie bardziej zorganizowane, co przekłada sie na ich skutezcność ;)

 11. Moje dzieciaki jeszcze małe, nie interesują się sportem. Ale za to ciągle biegają. I poza sportowym obuwiem kupuję głównie trzewiki i półbuty, na https://butymodne.pl/polbuty-i-trzewiki-dzieciece-dla-dzieci-c25960.html najlepsze można znaleźć. I jakie ceny mają super i nie brakuje rozmiarów. Dla córci i syna mogę zamawiać wygodnie. I nawet dla siebie od razu i męża.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij