e-papieros

 1. Dzień dobry. Chcę rzucić standardowe papierosy. Chcę aby stało się to stopniowo i zastanawiam się nad przejściem na e-papierosy. Wiem, że płynów na rynku jest wiele - zapachowe, smakowe. Wyczytałam, że są nawet takie bez glikolu co brzmi bardzo obiecująco. Znalazłam takie na papierosowyliquid.pl. Czy ktoś z Was może próbował i może polecić?

 2. Moim zdaniem rzucanie palenia przechodząc na e-papierosa to prawie tak samo jak palenie coraz słabszych papierosów. Paląc jesteśmy uzależnieni od nikotyny, której jest mniej lub więcej zarówno w papierosach zwykłych, jak i w tych elektronicznych. Myślę,że te drugie są trochę przereklamowane. Ale jeśli mają ci pomóc z zerwaniem nałogu to powodzenia. :)

 3. Na pewno jest to o niebo lepsze niż palenie zwykłych papierosów.

 4. Najlepiej to w ogóle nie palić ;)

 5. Krzysiek, , napisał(a):

  Na pewno jest to o niebo lepsze niż palenie zwykłych papierosów.

  Ulubione zdanie producentów i sprzedawców e-papierosów. Zarobili na tym spory majątek. Co nie oznacza, że to prawda.

 6. Może się uda. Chociaż czytałam, że e-papierosy są równie szkodliwe co te zwykłe

 7. E-papierosy to taka sama trucizna jak każda inna używka.Przecież paląc e-papieros dostarczamy organizmowi kolejną dawkę chemii.Warto się truć a do tego wydawać tyle kasy na truciznę?

 8. Cóż, na pewno jeżeli sięgniemy po tradycyjne liquidy, tak w zasadzie nie wiele zmieni się w naszym paleniu.

 9. Palenie to nie jest nic dobrego, a z tego co powszechnie wiadomo, e-papieros to także nie jest nic dobrego.

 10. Ale na pewno lepszy e papieros od zwykłego śmierdzącego peta no i jakie gadżety mają fajne w tym sklepie https://vapuj.pl/akcesoria-do-vaporizerow-waporyzatorow/mlynki-grindery.html w którym vaporizer kupowałam, bardzo fajne jako ozdoba do kuchni, można je wykorzystać do cięcia ziół.

 11. Dla mnie to takie samo trucie jak zwykły papieros, też przez wiele lat byłem palaczem, rodzina mnie namawiała od dawna, ale pomyślałem ze to dobra pora żeby rzucić, siedzę teraz w domu z bliskimi i nie chcę im dymić, biorę recigar, który hamuje głód nikotynowy, dużo mi to dało bo przez te pierwsze najgorsze dni udało mi się nie palić

 12. Myślę, że najpierw trzeba podjąć świadomą decyzję - nie chcę truć siebie i swoich bliskich. To chyba podstawa.

 13. Zawsze można zastąpić papierosy zamiennikiem tzn:

 14. stfo, a przy recigarze paliłeś e-papierochy? ma to jakiś wpływ? W sensie pozytywny, negatywny? Chcę rzucić i kombinowałem nad różnymi opcjami.

 15. Wiecie co, nie ukrywam, że sięgnęłam jakiś czas temu po e-papierosa licząc na to, że dzięki niemu uda mi się pozbyć nałogu, niestety - to jest zamiana jednego na drugi. Dlatego w końcu postanowiłam zawalczyć o swoje zdrowie i rzucić zupełnie. Wykupiłam kurs z Reset33, wiele osób mi go polecało i myślę, że w końcu dam sobie radę, wygram z nałogiem.

 16. Mario, po kilku dniach przejdzie ci bardzo silna ochota zapalenia, więc lepiej nie pal także e-papierosów. p o kuracja w ogóle się nie pali i nie powinno.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij