ellaone

  1. witam mam pytanie ponieważ współżyłam z mężem w 17 dniu cyklu (dni płodne) (moj cykl przewaznie waha sie miedzy 29 a 33 dni) byl to stosunek przerywany ale z paniki ze cos moglo wczesniej sie dostac polecialam po ellaone wzielam tabletke po 9h od niezabezpieczonego stosunku. pare godzin po wzieciu tabletki zaczol mnie bolec brzuch tak jak przed okresem oraz jajniki. ból dalej sie utrzymuje nie mam żadnych plamien ani nic w tym rodzaju. planowo okres powinnam dostac za 7dni. czy jest możliwe ze bede w ciazy?dodam ze mamy juz 2 dzieci wiec nie usmiecha nam sie miec kolejnego:/

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij