Farba przy alergii

 1. Witajcie. Jaką farbą powinny być pomalowane ściany w pokoju małego alergika? Czy ogólnie ma to jakiekolwiek znaczenie?

 2. Na bank istnieją specjalne farby dla alergików, przy których nie ma problemów. Patrzeliście po sklepach? Akurat alergie to teraz standard - takie farby muszą byc normalnie dostępne.

 3. popytaj się specjalistów w markecie

 4. ja znalazłem o tym info w necie, dulux easycare nie wydziela lotnych związków przez co jest bezpieczną farbą dla alergików

 5. Najlepiej przeczytać sobie jakiś artykuł na temat farb, np ten https://www.bravebeaver.pl/farby-scienne-do-wnetrz/ . Masz tam wszystko dokładnie opisane na temat farb. Nawet wskazane są parametry, na które warto zwracać uwagę przy wyborze farb :)

 6. Są farby przyjazne dla alergików i jak najbardziej polecam zakup takiej. Ona jest praktycznie bez zapachu, nie wydziela związków lotnych podczas malowania i nie ma żadnego negatywnego wpływu na alergika. Polecam jeszcze rozważyć zakup oczyszczacza, wtedy powietrze będzie dobrze filtrowane i wszystkie alergeny będą usuwane, kurz nie będzie się osadzał na ścianach. A jaki oczyszczacz powietrza dla alergika najlepszy to można stąd się dowiedzieć https://homespot.pl/blog/dbamy-o-powietrze/oczyszczacz-powietrza-dla-alergikow?f... my z pomocą tego artykułu wybraliśmy model.

 7. Ja bym polecał takie urządzenie z dobrej klasy filtrem HEPA i przede wszystkim dużą ilością węgla aktywnego.
  Usuwa z powietrza związki lotne, m.in. benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren oraz nieprzyjemne zapachy.
  loveair.pl/oczyszczacz/sharp-kc-d40euw

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij