Farba przy alergii

 1. Witajcie. Jaką farbą powinny być pomalowane ściany w pokoju małego alergika? Czy ogólnie ma to jakiekolwiek znaczenie?

 2. Na bank istnieją specjalne farby dla alergików, przy których nie ma problemów. Patrzeliście po sklepach? Akurat alergie to teraz standard - takie farby muszą byc normalnie dostępne.

 3. popytaj się specjalistów w markecie

 4. ja znalazłem o tym info w necie, dulux easycare nie wydziela lotnych związków przez co jest bezpieczną farbą dla alergików

 5. Najlepiej przeczytać sobie jakiś artykuł na temat farb, np ten https://www.bravebeaver.pl/farby-scienne-do-wnetrz/ . Masz tam wszystko dokładnie opisane na temat farb. Nawet wskazane są parametry, na które warto zwracać uwagę przy wyborze farb :)

 6. Są farby przyjazne dla alergików i jak najbardziej polecam zakup takiej. Ona jest praktycznie bez zapachu, nie wydziela związków lotnych podczas malowania i nie ma żadnego negatywnego wpływu na alergika. Polecam jeszcze rozważyć zakup oczyszczacza, wtedy powietrze będzie dobrze filtrowane i wszystkie alergeny będą usuwane, kurz nie będzie się osadzał na ścianach. A jaki oczyszczacz powietrza dla alergika najlepszy to można stąd się dowiedzieć https://homespot.pl/blog/dbamy-o-powietrze/oczyszczacz-powietrza-dla-alergikow?f... my z pomocą tego artykułu wybraliśmy model.

 7. Ja bym polecał takie urządzenie z dobrej klasy filtrem HEPA i przede wszystkim dużą ilością węgla aktywnego.
  Usuwa z powietrza związki lotne, m.in. benzen, formaldehyd, ksylen, benzo(a)piren oraz nieprzyjemne zapachy.
  loveair.pl/oczyszczacz/sharp-kc-d40euw

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij