Figurena slim - ocena preparatu na odchudzanie

  1. Figurena slim nie pomogła mi w utracie wagi. Schudłam jak przeszłam na dietę Sandruni - 8 kg. Zmieniłam swoje odżywianie na zdrowsze. Więcej zaczęłam się ruszać i efekty widoczne gołym okiem :)
    https://dietasandruni.wordpress.com/

  2. U mnie na figurenie udało się schudnąć w ciągu pełnej kuracji aż 18 kg, więc nie wiem czmeu Tobie nie pomogła, może za szybko zrezygnowałaś z jej stosowania, bo na początku pierwsze efekty pojawiły się u mnie po 2 tygodniach

  3. Szczerze mowiac po moich doswiadczeniach nie wierze juz w zadne skuteczne srodki tego typu..

  4. odchudzam się od dwóch miesięcy i ćwiczę zumbę myślę że bardzo dużo mi pomaga w kuracji, w końcu sama dieta to nie wszystko, dodatkowo stosuję naturalny preparat figurena slim i już prawie schudłam z całej nadwagi, ogólnie mam już 12 kg mniej.

  5. Pracuje nad swoją figurą od miesiąca, zauważyłam świetne efekty w odchudzaniu pomaga mi uzyskać suplement diety figurena slim, który podkręca mój metabolizm i hamuje apetyt na słodycze szczególnie. Warto dołączyć do kuracji ja schudłam już 6 kg.

  6. Stare Chińskie przysłowie mówi :)
    Większe tempo metabolizmu sprawia, że spalasz tkankę tłuszczową szybciej i łatwiej tracisz nadmierne kilogramy. Czyli na początku dieta + wysiłek fizyczny, możesz dodatkowo sięgnąć po naturalne tabletki np figurena slim

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij