Gabinet medycyny estetycznej w Warszawie

  1. Mam spory problem z przebarwieniami na twarzy.Doradzicie jakiś dobry gabinet medycyny estetycznej w Warszawie, w którym mogłabym to skonsultować.

  2. W Warszawie polecam ten gabinet:
    https://ursynow-ame.pl/

    Na miejscu powinni Ci doradzić jakie bedą najlepsze zabiegi na przebarwienia. Sama miałam problem któregoś lata kiedy zupełnie nie przejmowałam się stosowaniem kremów antysłonecznych i doradzili mi tam peelingi kwasem migdałowym. Byłam na kilku takich peelingach oraz przebarwienia praktycznie od razu zniknęly ( wcześniej stosowałam w domu różnego rodzaju peelingi domowe ale nie miały takiej mocy).

  3. A do Radzymina możesz dojechać? bo dr Bembenek jest super lekarzem medycyny estetycznej. Przyjmuje w CM Panorama. I cenowo będzie lepiej jak w stolicy i się szybko dostaniesz. A dojazd jak nie ma korków na wyjeździe to nawet w 20 minut :)

  4. Hej, zerknij sobie tutaj na listę gabinetów medycyny estetycznej w Warszawie https://medycynaestetyczna.waw.pl/gabinety-warszawa/ Pozdrawiam

  5. Klinik medycyny estetycznej w Warszawie jest dużo, jednak najważniejsze jest to, by lekarz wzbudził nasze zaufanie. Ja korzystałam z https://sclinic.com.pl/ i bardzo cenię sobie pracującą tam Panią Doktor Syryło. Przyszłam z konkretnym problemem lwiej zmarszczki. Pani Doktor wszystko obejrzała, zasugerowała najlepszą metodę wypełnienia. Miałam poczucie, że jest właściwą osobą, na właściwym miejscu ;) Bardzo jestem zadowolona z efektu finalnego.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij