Gabinet medycyny estetycznej w Warszawie

  1. Mam spory problem z przebarwieniami na twarzy.Doradzicie jakiś dobry gabinet medycyny estetycznej w Warszawie, w którym mogłabym to skonsultować.

  2. W Warszawie polecam ten gabinet:
    https://ursynow-ame.pl/

    Na miejscu powinni Ci doradzić jakie bedą najlepsze zabiegi na przebarwienia. Sama miałam problem któregoś lata kiedy zupełnie nie przejmowałam się stosowaniem kremów antysłonecznych i doradzili mi tam peelingi kwasem migdałowym. Byłam na kilku takich peelingach oraz przebarwienia praktycznie od razu zniknęly ( wcześniej stosowałam w domu różnego rodzaju peelingi domowe ale nie miały takiej mocy).

  3. A do Radzymina możesz dojechać? bo dr Bembenek jest super lekarzem medycyny estetycznej. Przyjmuje w CM Panorama. I cenowo będzie lepiej jak w stolicy i się szybko dostaniesz. A dojazd jak nie ma korków na wyjeździe to nawet w 20 minut :)

  4. Hej, zerknij sobie tutaj na listę gabinetów medycyny estetycznej w Warszawie https://medycynaestetyczna.waw.pl/gabinety-warszawa/ Pozdrawiam

  5. Klinik medycyny estetycznej w Warszawie jest dużo, jednak najważniejsze jest to, by lekarz wzbudził nasze zaufanie. Ja korzystałam z https://sclinic.com.pl/ i bardzo cenię sobie pracującą tam Panią Doktor Syryło. Przyszłam z konkretnym problemem lwiej zmarszczki. Pani Doktor wszystko obejrzała, zasugerowała najlepszą metodę wypełnienia. Miałam poczucie, że jest właściwą osobą, na właściwym miejscu ;) Bardzo jestem zadowolona z efektu finalnego.

  6. Polecam też zajrzeć na stronę https://royalderm.pl/, gdzie można znaleźć kontakt do bardzo dobrej kliniki dermatologicznej.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij