Gdy zęby są w złym stanie...

 1. Najlepiej wybrać się do dobrego dentysty. Dobrym wyborem może być na przykład ADP Clinic w Lublinie: https://adpclinic.pl/cennik/ . Moim zdaniem warto się bliżej zapoznać z ich ofertą.

 2. Jeśli jesteście z Sosnowca lub okolic to polecam stomatologię http://wesolystomatologia.pl/ . Tutejsi dentyści znają się na rzeczy, wiedzą jak z nawet najgorszej sytuacji doprowadzić uśmiech do takiego stanu, że będzie przypominał ten z ulotek z modelkami :)

 3. Najlepszy dentysta znajduje się pod Warszawą w Ząbkach i jest to Flodental https://www.flo-dental.pl Nie ma lepszego miejsca do leczenia dziecięcych ząbków i spanikowanych dorosłych :)

 4. Ja się zdecydowałam na wstawienie implantu w miejsce dolnej 5. Niby ząb nie jest tak widoczny ale implant to nie tylko względy kosmetyczne. Brak zęba może spowodować zmiany zgryzu. Zęby się przesuwają. Jesteście o wiele bardziej narażone na powstawanie zmian próchniczych. Tak więc jeśli możecie pozwolić sobie finansowo na wstawienie implantu to jak najbardziej warto.

  Ze swojej strony mogę polecić gabinet stomatologiczny K2 dental w Gdyni (mają jeszcze swój punkt w Gdańsku z tego co wiem). gdzie wstawiałam swój implant. Leczenie faktycznie trwa dość dlugo bo implantu nie wstawi się na jednej tylko wizycie. Jednakże nie żałuję bo wstawiony ząb nie różni się praktycznie od pozostałych. Pozwolę sobie dac do nich kontakt:
  https://www.klinikastomatologiczna.com.pl/oferta/implantologia/

 5. A czy ktoś z Was posiada aparat na zębach? Zastanawiam się nad pierwszą konsultacją u ortodonty w Krakowie https://www.dentocentrum.pl/ortodoncja zęby to zawsze był mój kompleks. Chciałabym je wyprostować i zapomnieć o ich brzydkim wyglądzie.

 6. Regularna pielęgnacja, dobre pasty, które chronią nasze szkliwo. Ale najpierw dentysta i wyleczenie wszystkich ubytków.

 7. Kiedy zęby są w złym stanie to trzeba o nie niezwłocznie zadbać. Idealnym rozwiazniem jest https://www.borczyk.pl/Profesjonalni. Zęby odzyskują dawny blask.

 8. Osobiście wydaje mi się, że znalezienie odpowiedniego gabinetu dentysty będzie tutaj kluczowe, dlatego sprawdźcie sobie gabinet https://jadczyk.pl/ . Dzięki niemu Wasze zęby w końcu mogą nabrać odpowiedniego wyglądu, ale najważniejsze jest to, żeby zęby były zdrowe.

 9. Koniecznie odwiedź sprawdzoną klinikę dentystyczną. Z własnego doświadczenia mogę Ci polecić klinikę Neo Dentica, która znajduje się w Łodzi. Na stronie https://www.neodentica.pl/ zapoznasz się z ich ofertą.

 10. Dobry stomatolog to podstawa wtedy. Zobaczcie na ofertę https://www.dentystagdynia.pl/ jak szukacie specjalisty w Gdyni czy Trójmieście. Bo warto naprawdę kawałek dalej do nich podjechać. Mają duże doświadczenie, najlepszy zespół fachowców, w klinice panuje sympatyczna atmosfera. A do tego umiarkowane ceny.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij