Gdzie można tanio ubezpieczyć auto ?

 1. Też polecam cuk. Nawet młodym kierowcom :)

 2. Ja właśnie w Cuk ubezpieczałem auto. Tanie polisy mają.

 3. Większość z nas kieruje się ceną przy wyborze ubezpieczenia dlatego lepiej mieć wybór i wyliczyć koszty np na kalkulatorze Cuk

 4. Wiadomo, że ubezpieczenia komunikacyjne rosną z roku na rok. Firmy które pozyskują nowych klientów stosują taki myk w postaci promocji dla nowych klientów, ale następny rok może już nie być taki kolorowy. Dlatego warto na bieżąco korzystać porównywarek firm ubezpieczających bo to przecie chodzi o nasze pieniądze.

 5. Od wielu lat porównuję ceny w porównywarkach ubezpieczeń jak Cuk, zawsze oszczędzam.

 6. Z pewnych i dobrych porównywarek polecam szczerze https://izi.pl/ ubezpieczenie OC na izi.pl wyszło mi o 150 zł taniej niż u agenta, najtańsza opcja. Spora różnica prawda? na pewno już będę w ten sposób ubezpieczenie wykupować, zakres taki sam ubezpieczenia to przecież można z najtańszej oferty korzystać. Przy AC już bym się zastanawiała ale podstawowe im taniej tym lepiej.

 7. A czy wasze ubezpieczenie obejmuje również naprawę auta? Przede mną kilka napraw więc zastanawiam się czy jest sens wcześniej je ubezpieczyć. Myślę by teraz na cito jedynie kupić akumulator z https://akustrefa.pl/gdzie-kupic-akumulator/ad/sklepy-z-akumulatorami,1/akumulat... , a później wziąć się za droższe części. Czy to dobre rozwiązanie?

 8. Nie ma co podawać jednej firmy no bo to zależy jakie auto mamy ubezpieczyć. Oferty są różne. Na https://kalkulator-ac-oc.pl/ masz kalkulator ubezpieczenia oc ac i tak sobie szukaj najlepszej oferty. Chwila moment to trwa, wszystko za darmo wiadomo. Do tego sporo odpowiedzi na pytania najważniejsze, również jak zaoszczędzić na ubezpieczeniach kupowanych online. Jest taniej wtedy jak u agenta.

 9. Najtańszego OC trzeba szukać samodzielnie w porównywarkach jak Cuk, inaczej przepłacasz

 10. Ja ubezpieczam co roku poprzez salon Kia w Gliwicach https://kia.eurokas.pl/ w którym kupiłam auto. Dostaję zawsze bardzo dobrą ofertę na OC w połaczeniu z AC, doradca sam szuka najlepszej oferty

 11. Dokładnie jak poprzednicy radzą, najlepiej samodzielnie poszukać za pomocą porównywarek czy kalkulatorów. Tutaj masz taki kalkulator OC z kodem aztec https://porownywarka-oc-ac.pl/analizy-ubezpieczeniowe/kalkulator-oc-z-kodem-azte... - dzięki niemu analiza trwa dosłownie kilkadziesiąt sekund, więc można to sobie szybko ogarnąć

 12. Powiem wam że ja to korzystam z tej https://www.mfind.pl/ porównywarki ubezpieczeń, można na niej znaleźć oferty ubezpieczeń nieruchomości, pojazdów, zdrowia i podróży. Dzięki temu można zaoszczędzić, pokazuje najtańszą ofertę dla parametrów które wybraliście. To szybki i wygodny sposób na zakup ubezpieczenia.

 13. Tutaj https://punkta.pl/ macie stronę na której ja ubezpieczałem swoje auto. Długo szukałem taniego ubezpieczenia na dobrych warunkach i tam mi je znaleźli. U konkurencji wcześniej płaciłem więcej a za te same opcje, więc nie widzę sensu przepłacać. Wam też ich polecam.

 14. Najlepiej jest korzystac z różnych stron jak np tutaj http://swiatubezpieczen.net.pl Gdzie wypełniasz formularz i po prostu wyskakuja różnego rodzaju oferty towarzystw ubezpieczeniowych ;) Ja tak robie co roku i zawsze mam aOC w atrakcyjnej cenie

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij