Gdzie szukać pomocy ?

  1. Witam,
    moja córka od dwóch miesięcy coraz mniej je. wciąż przegląda się przed lustrem i twierdzi że jest gruba a przy wzroscie 150 cm waży zaledwie 44kg. w żaden sposób nie mogę do niej trafić. czy ktoś z was mógłby mi polecić jakiegoś dobrego psychologa dziecięcego z tej strony https://ranking.abczdrowie.pl/ !!!!!! ??

  2. A próbowałaś z nią jakoś rozmawiać? Przekonywać? Moze nie je, bo jej nie smakuje? Dzieczynki często są podatne na opinie innych, wiec może ma koleżankę vege? Przeglądanie w lustrze, nie jest czymś złym, poznaje tak swoje ciało. Ale myślę, że wizyta u psychologa, dla Twojego komfortu psychicznego jest ważna dla niej zresztą też. Nie korzystałam z pomocy psychologa, ale moi znajomi polecali tę Panią https://ranking.abczdrowie.pl/d/jolanta-komorowska-psycholog-radom-31601 podobno jest dobrym psychologiem, ale nie wiem czy też dziecięcym i nie wiem gdzie poszukujesz psychologa

  3. Wiadomo - taki wiek buntowniczy, co zrobic... jednak czasem moze to przybrac bardzo zlą stronę więc warto wtedy siegnac po odpowiednią pomoc. dzieki czemu wszystko bedzie przebiegac pod kontrolą. Zajrzyjcie sobie tutaj https://psychoterapiacotam.pl/jak-rozmawiac-z-nastolatkiem/ , ja po przeczytaniu tego artykulu zrozumialam jak sobie radzic w takich przypadkach, sama mam corke ktore niedlugo bedzie w wieku intensywnego dojrzewania

  4. Psycholog to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Na stronie https://www.twojpsychologursynow.pl/ można znaleźć kontakt do osoby, która będzie w stanie pomóc.

  5. Moim zdaniem godną polecenia kliniką jest https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/. W swojej ofercie posiada leczenie zaburzeń odżywiania. Zatrudnia ona świetnych specjalistów, z bogatym doświadczeniem zawodowym. Są to osoby sympatyczne, otwarte oraz w łatwy sposób zdobywające zaufanie pacjentów. Terapia w tym miejscu przynosi świetne efekty.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij