Gdzie USG 3D lub 4D

  1. Jestem w 4 miesiącu ciąży i chciałabym udać się na USG 3D lub 4D. Nie wiem jak to dokładnie wygląda i czy faktycznie warto coś takiego sobie zafundować? Ile może kosztować takie badanie? Gdzie mogłabym je zrobić w Poznaniu? Z góry dziękuję za pomoc!

  2. Moja siostra była w zeszłym roku na USG 3D w Centrum Medycznym Lekarze. Nie wiem dokładnie jak wyglądało badanie, ale z tego co opowiadała, to niewiele różni się od zwykłego USG. Zdjęcie natomiast jest świetne! Wszystko dokładnie widać, super sprawa :)

  3. Wiem, że w Krakowie jest rewelacyjne centrum medyczne, gdzie można zrobic nawet w 4d!!! Sama robiłam, sama widzialam dzieciątko :) :) :) Ultragen na Dietla, bardzo blisko centrum. Proszę, tu jest dojazd :) Polecam każdej pani

  4. Niestety nie wiem o Poznaniu :( Ja robiłam w Krakowie 4D, jest cudowne! Można zrobić na Dietla 111 w centrum medycznym "Ultragen". Szkoda, że nie można wstawiać linków, bo na stronie ma świetne zdjęcia pokazujące, jak to wygląda.

  5. Jak coś to najlepiej wybrać usg 4d. Co prawda jest to już droższe badanie, ale jednak więcej można na nim zobaczyć. Tutaj https://www.naszraciborz.pl/site/art/5-styl-zycia/17-zdrowie/68981-usg-3d-i-4d.h... właśnie napisali o takich badaniach.

  6. Pewnie, że warto iść na takie usg. Pomijając bardzo ważne kwestie zdrowotne to jest niesamowite przeżycie zobaczyć tak maluszka. Ja ze swojego usg dostałam jeszcze nagranie DVD, już pokazywałam córeczce jaka była w brzuszku. Myślę, że to dla niej super pamiątka. Co do kosztów, ja miałam w Warszawie w szpitalu Medicover w ramach pakietu prowadzenia całej ciąży. Tam też rodziłam. Fajna sprawa bo w pakiecie wyszło mnie wszystko sporo taniej, miałam w tym i konsultacje lekarskie i wszystkie niezbędne badania, w tym test PAPP-A.

  7. USG 4D jest zdecydowanie warte swojej ceny. To po prostu filmik. :) Ja byłam na takim badaniu u doktor Rozmus-Warcholińskiej w Częstochowie i wszystko mi mówiła, co się dzieje, co widzi itp. :) Niesamowite przeżycie, bo w końcu możesz zobaczyć swoją dzidzię. :) )

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij