Guzki

  1. Witam. Mam pewien problem. Od jakiegoś czasu ,regularnie na wargach sromowych i raz u wejsciu pochwy ,pojawiają mi się bolesne guzki, mniej więcej wielkości groszka,nie wwyglądają na ropne. Pojawiają się pare dni przed miesiączką i znikają pare dni po. Jaka może być przyczyna tego? Dodam że ostatnio zmieniło się rówież to ,że bardzo puchną mi piersi przed miesiączką ,czego wcześniej nie było. Także bardzo chce mi się pić ,czy to wszystko może być związane z jakimiś problemami hormonalnymi? gdzie się z tym problemem wybrać?
    Pozdrawiam,czekam na odpowiedź.

  2. najlepiej endokrynolog, możesz też iść do normalnego ginekologa powinien zlecić ci badania hormonalne przynajmniej te podstawowe

  3. Tez uważam, że powinien to sprawdzić endokrynolog, bo zbagatelizowanie problemów hormonalnych może mieć złe skutki w przyszłości... Wybierz się do endokrynologa i to jak najszybciej. Nawet jeśli to nic groźnego, to się o tym dowiesz, a on Cię po prostu uspokoi... :) Jakbyś szukała w Warszawie to mogę polecić Ci dr Beatę Cybulską. Ona przyjmuje w CM Krajmed przy Wałbrzyskiej. Bardzo sympatyczna kobieta i jednocześnie świetny lekarz. Powodzenia!

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij