Holtery EKG

 1. Witam
  Zajmujemy się bezpośrednią dystrybucją Holterów EKG znanej marki ASPEKT oraz innych urządzeń do badań kardiologicznych. Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i do kontaktu z Nami. W razie jakichkolwiek problemów z wyborem aparatu z chęcią udzielimy Państwu pomocy.
  Kredos Sklep Medyczny
  Adres: ul. Popiełuszki 10/21
  10-695 Olsztyn
  mail: biuro@Kredos.PL
  tel: +48 89 679 02 42

 2. Znalazłem na tej stronie również holtery ciśnienia - https://kredos.pl/holtery-cisnienia Nie ukrywam, że to mnie ucieszyło. Mam znajomego, który robi rekonesans w kwestii tego sprzętu do swojej przychodni. W takim układzie podeślę również i ten namiar.

 3. Sklep medyczny kredos ogólnie cieszy się bardzo dobrą opinią nt. sprzedawanych tam holterów ekg. Najlepiej zapoznać się z ich całą ofertą https://kredos.pl/holtery-ekg i przeanalizować opisy poszczególnych aparatów i wybrać ten, który w twojej placówce będzie się sprawdzał najlepiej. Jest to jedno z ważniejszych badań w dzisiejszych czasach, które pozwala dokładnie ocenić kondycje serca pacjenta. Nie tylko na miejscu w placówce, ale przez całą dobę, gdy wykonuje codzienne czynności, podczas pracy, wysiłku, ruchu, a nie tylko w czasie spoczynku.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij