ile za nowy domek?

  1. Domek holenderski - po ile sprzedaje się zupełnie nowe obiekty tego rodzaju? Mam możliwość zakupu bezpośrednio od producenta, więc spodziewam się korzystniejszej ceny. Tylko co to dokładnie znaczy, jakich kwot należy się spodziewać? Znajdzie się coś poniżej 125 tysięcy... a może bez 150k żywej gotówki nawet nie ma co patrzeć na nowe domki holenderskie ??

  2. ja kupiłam niedawno mieszkanie w stanie deweloperskim w lublinie http://orion.lublin.pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/ Ceny mają bardzo przystępne, osiedla fajnie zrobione, dużo zieleni, place zabaw, pomagają nawet w uzyskaniu kredytu, także zadowoleni jesteśmy

  3. lauralina, , napisał(a):

    Domek holenderski - po ile sprzedaje się zupełnie nowe obiekty tego rodzaju? Mam możliwość zakupu bezpośrednio od producenta, więc spodziewam się korzystniejszej ceny. Tylko co to dokładnie znaczy, jakich kwot należy się spodziewać? Znajdzie się coś poniżej 125 tysięcy... a może bez 150k żywej gotówki nawet nie ma co patrzeć na nowe domki holenderskie ??

    Dlaczego piszę w necie? Bo na https://www.holidaysport.pl/domki-holenderskie/nowe/ nie ma konkretnych kwot. A ja chcę wiedzieć, czy ceny, jakie poda mi producent w rozmowie, będą rozsądne. Dlatego próbuję zrobić rozeznanie we współczesnym rynku domków holenderskich.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij