implanty Ostrów Wielkopolski

  1. Implanty nie sa już tak drogie, jak przed laty i rośnie zainteresowanie takiej metody poprawy wyglądu jamy ustnej. Podobno jednym z cenionych gabinetów specjalizujących się w implantach jest Medyk Dent http://www.medykdent.pl/. Na stronie wyczytałam, że koszt jednego to 1800 zł i mam pytanie- czy ta cena jest ostateczna, czy dochodzą jeszcze jakieś kwoty dodatkowo? Zna ktoś ten gabinet i może wie, jak trzeba się przygotowac do pierwszej wizyty? Może najlepiej samemu skontaktować się za pośrednictwem formularza?

  2. Jeśli chodzi o implanty to ja polecam Ci jechać do Poznania do gabinetu NewDent Clinic przyjmuje tam specjalista implantologii Dr Alaa Eljamal i z całym sercem Ci go polecam. Zna się na tym co robi i opinie w Poznaniu ma bardzo dobre. Na jego stronie internetowej http://www.newdentclinic.pl znajdziesz cennik i wszystkie informacje które są niezbędne.

  3. Ja implant wszepiany miałam w Łodzi w JMC Medycyna i Stomatologia.Zabieg przeprowadził dr J.Cynkier.Super specjalista!Ma spore doświadczenie i bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.

  4. Też słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat doktora Cynkiera.Muszę zapisać do niego moją mamę,która w wypadku samochodowym straciła górną jedynkę.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij