Infekcja intymna, a lekarz nie pomógł

  1. Na początku maja, złapałam jakąś infekcję intymną, piekło, szczypało, a do tego były mleczno-żółte, serowate upławy, zażywałam globulki mucovagin, przez 5 dni i szczypanie ustało, zostały tylko upławy. Byłam u ginekologa, pani zbadała, pobrała cytologię i przepisała płyn do higieny intymnej antybakteryjny i krem Pimafucin, niestety nic nie pomogło i upławy nie ustępują, do tego mają kleistą konsystencje, co zrobić ?

  2. Warto zajrzeć na stronę https://www.multi-gyn.com.pl/ i poczytać na ten temat, znaleźć rozwiązanie problemu i przede wszystkim pomoc.

  3. Może warto zmienić lekarza?

  4. jak nie masz zaufania do lekarza to pewnie że zawsze warto to zrobić, ja też niedawno zmieniłam lekarza i okazało się że nie muszę czekać bezczynni na ponowna cytologię przy nieco pogorszonym wyniku, mogę w tym czasie stosować żel papilocare i jest duża szansa że cytologia się poprawi

  5. Jeżeli lekarz nie pomógł w takim przypadku, trzeba poszukać innego specjalisty. Doraźnie natomiast w przypadku tego rodzaju problemów, gdy dotykają nas upławy pieczenie swędzenie pochwy , warto poczytać o skutecznych terapiach na https://zagojeni.pl/otarcia-skaleczenia-stluczenia/infekcje-miejsc-intymnych-jes... . Na pewno będzie to bardzo pouczająca lektura.

  6. badać się trzeba często przede wszystkim

  7. O infekcjach intymnych poczytajcie sobie tutaj - https://apteline.pl/artykuly/objawy-infekcji-intymnych . Wiele kobiet uważa je za temat tabu i często lekceważy objawy zamiast zastosować odpowiednie leki, a to jest niezbędne. Infekcja sama z siebie nie przejdzie, trzeba wdrożyć farmakologie.

  8. dokładnie

  9. Czasami dobrym rozwiązaniem jest poszukanie innego lekarza. Ja Dopiero po dwóch latach zdecydowałam się zmienić. Znalazłam na stronie http://medicusclinic.pl/ ofertę wrocławskiej kliniki, do której chodzę już od ponad roku i jestem bardzo zadowolona

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij