Infekcja intymna, a lekarz nie pomógł

  1. Na początku maja, złapałam jakąś infekcję intymną, piekło, szczypało, a do tego były mleczno-żółte, serowate upławy, zażywałam globulki mucovagin, przez 5 dni i szczypanie ustało, zostały tylko upławy. Byłam u ginekologa, pani zbadała, pobrała cytologię i przepisała płyn do higieny intymnej antybakteryjny i krem Pimafucin, niestety nic nie pomogło i upławy nie ustępują, do tego mają kleistą konsystencje, co zrobić ?

  2. Warto zajrzeć na stronę https://www.multi-gyn.com.pl/ i poczytać na ten temat, znaleźć rozwiązanie problemu i przede wszystkim pomoc.

  3. Może warto zmienić lekarza?

  4. jak nie masz zaufania do lekarza to pewnie że zawsze warto to zrobić, ja też niedawno zmieniłam lekarza i okazało się że nie muszę czekać bezczynni na ponowna cytologię przy nieco pogorszonym wyniku, mogę w tym czasie stosować żel papilocare i jest duża szansa że cytologia się poprawi

  5. Jeżeli lekarz nie pomógł w takim przypadku, trzeba poszukać innego specjalisty. Doraźnie natomiast w przypadku tego rodzaju problemów, gdy dotykają nas upławy pieczenie swędzenie pochwy , warto poczytać o skutecznych terapiach na https://zagojeni.pl/otarcia-skaleczenia-stluczenia/infekcje-miejsc-intymnych-jes... . Na pewno będzie to bardzo pouczająca lektura.

  6. badać się trzeba często przede wszystkim

  7. O infekcjach intymnych poczytajcie sobie tutaj - https://apteline.pl/artykuly/objawy-infekcji-intymnych . Wiele kobiet uważa je za temat tabu i często lekceważy objawy zamiast zastosować odpowiednie leki, a to jest niezbędne. Infekcja sama z siebie nie przejdzie, trzeba wdrożyć farmakologie.

  8. dokładnie

  9. Czasami dobrym rozwiązaniem jest poszukanie innego lekarza. Ja Dopiero po dwóch latach zdecydowałam się zmienić. Znalazłam na stronie http://medicusclinic.pl/ ofertę wrocławskiej kliniki, do której chodzę już od ponad roku i jestem bardzo zadowolona

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij