Jak dbacie o środowisko?

  1. Pytanie bardzo na czasie, zważając na to, z jakimi problemami klimatycznymi zaczynamy się borykać. Macie jakieś sposoby na zadbanie o środowisko w domu, w pracy, na zakupach? Ja kilka mam i chętnie się pochwalę, ale najpierw chcę poczytać Wasze :)

  2. Jeli chcesz aby twoje plony były największe i jednocześnie dbasz o srodowisko to zobacz na stronę http://chemirol.com.pl/pl_PL/product/vapiano . Jeśli zajmujesz się rolnictwem to na pewno specjaliści z tej firmy doradzą ci aby polepszyć twoje plony. Szukaj odpowiedzi na stronie chemirol aby twoje rośliny były piękniejsze i bujniejsze. Ja jako rolnik bardzo polecam

  3. Moje działania może nie są jakieś spektakularne, ale przede wszystkim mobilizuję wszystkich domowników do coraz bardziej świadomego segregowania śmieci i domowego recyklingu wszystkiego, co się do tego nadaje. Ponownie wykorzystujemy jakieś opakowania, słoiki, staramy się też rozsądnie kupować jedzenie, żeby go nie wyrzucać. Chociaż czasami zdarza się, że już w momencie kupna coś jest zepsute i takich momentów nie lubię najbardziej, bo to są dosłownie wyrzucone w błoto pieniądze. Jeszcze coraz częściej korzystam z komunikacji miejskiej albo z rowerów, a nie z auta - szkoda mi w nim siedzieć w taka łada pogodę. Na ten moment to chyba tyle, ale cały czas staramy się pracować nad naszymi nawykami

  4. Widziałam gdzieś nowoczesne oświetleniowe słupy Smart Design, zdaje się Alumast ma je w sprzedaży. Emitują światło "po całości", nie emitują szkodliwych zanieczyszczeń więc dbamy dzięki takim o środowisko ale i nasze zdrowie.

  5. Ja staram się nie korzystać z jednorazówek, soki zawsze kupuję w butelkach...w domu oczywiście segreguję śmieci...

  6. Mam podobnie. Staram się produkować mało śmieci, segregować. Nie kupuję wody butelkowanej.

  7. Ja też segreguję śmieci, zawsze wyłączam światło, jak wychodzę z pomieszczenia, wyłączam na noc urządzenia z kontaktów, mam butelkę z filtrem na wodę z kranu, a na zakupy chodzę z modną torbą bawełnianą https://www.murrano.pl/prezenty/bawelniane/torby-z-wlasnym-nadrukiem/ :)

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij