Jak mądrze kreować swoje życie, by być zdrowym

  1. Kiedy myślisz, że nic ci w życiu nie wychodzi lub jakąś dziedzina życia ciągnie cię w dół, ponieważ nie potrafisz nic w tej kwestii zmienić, czas sięgnąć po książkę Violetty Wróblewskiej – psycholog, trenera rozwoju osobistego, coacha i nauczyciela akademickiego – „Życie i zdrowie masz tylko jedno”. To poradnik, w których znajdziesz mnóstwo porad, jak zmienić swoje życie na lepsze. To także książka obdarzona niezwykle pozytywną energią – dzięki zawartym w niej ćwiczeniom, pozwala na lepsze poznanie samego siebie i innych. Książka jest tak skonstruowana, że możesz czytać ją od początku do końca, ale również wybrać interesujący cię rozdział – w zależności np. od nastroju czy ilości czasu, który możesz przeznaczyć na lekturę. Niezależnie od tego, w jakiej konfiguracji będziesz się zapoznawać z książką „Życie i zdrowie masz tylko jedno” – pochłonie cię ona bez reszty! Ciekawe przykłady z życia, mądre porady i recepty na to, jak pozytywnie zmieniać swoje życie, aforyzmy i sentencje, o których tak często zapominamy, a które niosą ze sobą często prawdę prostą i uniwersalną, ćwiczenia na odkrywanie samego siebie – to tylko kilka rzeczy, które znajdziesz w poradniku „Życie i zdrowie masz tylko jedno”.

  2. Ciekawe aż poszukam tej książki.Niemniej jednak ja staram się być zapobiegawczy dlatego wykonałem badanie genetic lab i na podstawie raportu z niego ułożyłem swój styl życia tak aby nie szkodzić swojemu zdrowiu.Zainteresowanych badaniem zapraszam na stronę geneticlab.com

  3. Ostatnio dowiedziałam się jak ważna może być obecność białego nalotu na przykład w jamie ustnej. Może być to leukoplakia, nazywana stanem przedrakowym. Na stronie: https://www.hellozdrowie.pl/leukoplakia-jakie-czynniki-predysponuja-do-jej-powst... jest to opisane bardziej szczegółowo. Nie spodziewałam się, że tak popularny i błahy objaw może być zwiastunem czegoś tak poważnego.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij