Jak mądrze kreować swoje życie, by być zdrowym

  1. Kiedy myślisz, że nic ci w życiu nie wychodzi lub jakąś dziedzina życia ciągnie cię w dół, ponieważ nie potrafisz nic w tej kwestii zmienić, czas sięgnąć po książkę Violetty Wróblewskiej – psycholog, trenera rozwoju osobistego, coacha i nauczyciela akademickiego – „Życie i zdrowie masz tylko jedno”. To poradnik, w których znajdziesz mnóstwo porad, jak zmienić swoje życie na lepsze. To także książka obdarzona niezwykle pozytywną energią – dzięki zawartym w niej ćwiczeniom, pozwala na lepsze poznanie samego siebie i innych. Książka jest tak skonstruowana, że możesz czytać ją od początku do końca, ale również wybrać interesujący cię rozdział – w zależności np. od nastroju czy ilości czasu, który możesz przeznaczyć na lekturę. Niezależnie od tego, w jakiej konfiguracji będziesz się zapoznawać z książką „Życie i zdrowie masz tylko jedno” – pochłonie cię ona bez reszty! Ciekawe przykłady z życia, mądre porady i recepty na to, jak pozytywnie zmieniać swoje życie, aforyzmy i sentencje, o których tak często zapominamy, a które niosą ze sobą często prawdę prostą i uniwersalną, ćwiczenia na odkrywanie samego siebie – to tylko kilka rzeczy, które znajdziesz w poradniku „Życie i zdrowie masz tylko jedno”.

  2. Ciekawe aż poszukam tej książki.Niemniej jednak ja staram się być zapobiegawczy dlatego wykonałem badanie genetic lab i na podstawie raportu z niego ułożyłem swój styl życia tak aby nie szkodzić swojemu zdrowiu.Zainteresowanych badaniem zapraszam na stronę geneticlab.com

  3. Ostatnio dowiedziałam się jak ważna może być obecność białego nalotu na przykład w jamie ustnej. Może być to leukoplakia, nazywana stanem przedrakowym. Na stronie: https://www.hellozdrowie.pl/leukoplakia-jakie-czynniki-predysponuja-do-jej-powst... jest to opisane bardziej szczegółowo. Nie spodziewałam się, że tak popularny i błahy objaw może być zwiastunem czegoś tak poważnego.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij