Jak namawiać dzieci do uprawiania sportu

 1. Zauważyliście,ze dzieci w dzisiejszych czasach nie uprawiają praktycznie sportu? Zastanawiam się w jaki sposób mozna nakłonić je do wiekszej aktywności. Czy macie jakies pomysły?

 2. Nie mam jeszcze swoich dzieci, ale często dorabiam sobie jako niania Ręce mi opadają jak jest na dworze przepiękna pogoda a tych dzieciakow siłą się nie da wyciągnąć na świeże powietrze :/ jak byłam młodsza to w lecie całe dnie spędzałam z kolezankami na podworku, grajac w gume, klasy, badmintona... bawiac się w chowanego albo ciuciubabke.. a teraz? Te dzieci wogole nie czerpią radości ze sportu.. w żadnej jego postaci...

  W ostatnim czasie jednak byłam na imprezie integracyjnej organizowanej w firmie w jakiej pracuje i tam skakaliśmy na trampolinach:
  https://airo.fun/park-trampolin/oferta/imprezy-integracyjne-dla-firm

  Może coś takiego spodobałoby się dzieciakom?

 3. Też miałam ten problem z moimi dzieciakami, bo nie miałam sposobu, aby oderwać ich od komputera i tabletu. Jednak przeglądając internet wpadłam na pewien pomysł. Znalazłam stronę, na której jest oferta z trampolinami https://www.taniomania.pl/t/trampolina-3m . Mogłabym jedną taką zamówić. Teraz jest ciepło na dworze, więc postawilibyśmy ją w ogrodzie. Dzieciaki z pewnością oderwałyby się od biurek.

 4. mozna dziecko namowic nawet do uprawiania lekkich sportow walki
  https://ubranka-niemowlece.pl/dziecko-a-sporty-walki/
  w formie rozrywki

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij