Jak pomóc potwornie wypadającym włosom z powodu wysokiej prolaktyny/

  1. Od 5 lat mam problemy z wysokia prolaktyną około 100ng/ml. Wykluczono u mnie za pomocą rezonansu magnetycznego gruczolaka przysadki. Od 4 miesięcy leczona jestem norprolakiem 75mg.Pozostałe badania- morfologia, badanie ogólne moczu, hormony tarczycy są dobre. Włosy wychodzą mi potwornie około300 dziennie.Mam ich na prawde niewiele.ŁYKAM CAŁE SERIE TABLETEK NA WZMOCNIENIE- RADICAL, H-PANTOTEN..., STOSUJĘ WCIERKI Vichy, seboradin, maseczkę waX-na zmianę całymi 3 miesięcznymi seriami i nic nie pomaga. Czy moje włosy zaczna kiedyś odrastać?Jak im pomóc?Mieszkam z dala od gabinetów trychologicznych.Błagam o pomoc.

  2. Przyczyną wypadania włosów u Pani są zaburzenia hormonalne. Dopóki nie ureguluje się poziomu hormonów, dopóty będą problemy z wypadaniem włosów. Odpowiednia kuracja „wcierkowa” powinna złagodzić ten problem. Można ją przeprowadzać samemu w domu. 2 razy w tygodniu. Sam szampon nie wystarczy, trzeba oddziaływać na mieszki włosowe.

    Przed myciem peeling skóry głowy Lotion Oczyszczający
    Wtarcie Ekstraktu Wzmacniającego
    Umycie głowy
    Do tego warto włączyć wcierki zawierające estrogeny. Są to preparaty wydawane tylko na receptę. Suplementy diety tylko wtedy, kiedy są braki w organizmie i zawsze pod kontrolą lekarza. Jest ryzyko interakcji.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij