Jak przyśpieszyć metabolizm?

  1. Jestem po 40-tce i odchudzanie mimo dobrej diety i ćwiczeń idzie mi opornie. Znacie jakieś sposoby na rozkręcenie metabolizmu u kobiety w mojej wieku? Może jakieś napoje z kofeiną, zmiana ćwiczeń?

  2. Możesz się wspomóc naturalnym suplementem Slimonade https://slimonade.pl/index.php, ma w składzie kofeinę i l-karnitynę która aktywnie spala tłuszcz. Inny napój jest na dzień kiedy ćwiczysz i inny na ten kiedy masz wolne. A dostarczając wtedy organizmowi te substancje i tak jak to napisałaś podkręcasz metabolizm i szybciej regenerujesz zmęczone mięśnie. Na Twoim miejscu wybrałabym bieganie, ja przynajmniej biegając spalam mnóstwo kalorii.

  3. Pij dużo wody codziennie, zaczynaj dzień od śniadania, jedz pięć mniejszych posiłków zamiast trzech dużych i stwórz sobie dietę zawierającą błonnik. I dużo się ruszaj. To wszystko przyspiesza metabolizm :)

  4. Na pewno ruch, chociażby codzienne spacery. Imbir, cynamon przyspiesza przemianę materii, tak jak i ostre przyprawy. Rano, tuż po wstaniu możesz wykonać kilka ćwiczeń na pobudzenie ciała, 10 min wystarczy, żeby organizm lepiej działał przez resztę dnia.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij