Jak rzucić palenie raz na zawsze?

  1. Czołem! Jak rzucić palnie po 10 latach nałogu (co najmniej paczka dziennie)? Od razu mówię, że plastry nikotynowe to nie dla mnie...

  2. Jakiś czas temu zwróciłem uwagę na recigar w aptece. Pani powiedziała, że to taka kuracja, codziennie bierze się tabletki, które zmniejszają chęć palenia. Postanowiłem, że spróbuję i jestem w siódmym dniu. Na razie rzeczywiście nie za bardzo chce mi się palić. Tzn. trochę chce, ale radzę sobie ;)

  3. Mogę podzielić się swoimi doświadczeniami odnośnie tabletek recigar. Kurację skończyłm dwa miesiące temu , nie było tak źle jak na początku sądziłam, podczas kuracji prawie nie myślałam o paleniu, juz po kilku dniach było na prawdę dobrze. Samopoczucie też w porządku, wcale więcej nie podjadałam a tego trochę obawiałam się :)

  4. Bardzo dużo zależy od silnej woli i samodyscypliny, niestety, bez tego się nie uda. Ale warto się w jakiś sposób wspomóc, dobrą opcją jest wykupienie kursu https://reset33.pl który pomoże nam zrozumieć całą mechanikę działania uzależnienie nikotynowego.

  5. Jolinna, ile trwa kuracja recigarem? Kiedy odkłada się papierosy i jak przeżyłaś ten okres?Nadal sie trzymasz?

  6. Recigar bierze się przez miesiąc. Ja już jestem na końcówce :) Przyznam, że byłam sceptycznie nastawiona ale to faktycznie działa, Mi w zasadzie od pierwszej tabletki przeszłą ochota na fajki. Ciesze sie, bo w końcu udało mi się rzucić definitywnie palenie.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij