jak zmniejszyc stres

  1. niedawno miałam spore zawirowania w pracy, wszystko wisiało na włosku, a na głowie kredyt, zaraz mam komunię u dziecka, zero oszczedości, w pracy już się uspokoiło a ja jakoś nie mogę dojśc do siebie, ciągle czuję się spięta i martwię się co będzie jakbym straciła pracę, kiepsko się przez to ciągle czuję, co robić?

  2. Może jakiś krótki urlopik?

  3. Może jakiś krótki urlopik?

  4. Może zacznij rozglądać się za inną?

  5. szukaj innej pray jeśi w tej nei czujesz się stabilnie, większość osób niestety siedzi z kredytami na głowie, nie jesteś w tym sama, próbowałaś ziołwoych środków na uspokojenie? u mnie zdziałały cuda, jak czuję się taka pobudzona i niespokojna to biorę i zaraz przychodzi ulga i można normalnie funkcjonowc

  6. Metod jest wiele, można rozładować stres np. sportem. Chociaż jak dla mnie zawsze najskuteczniejszą metodą będzie rozmowa z kimś kto będzie potrafił wesprzeć. To ważne by mieć osobę, która będzie przy nas, wysłucha. Gdy jest mi ciężko mąż zawsze potrafi mnie wysłuchać i jak mówi, że wszystko będzie dobrze i że mnie kocha to robi mi się o wiele lepiej. To niesamowite jak ważne te słowa są:http://www.kobiety.pl/zwiazki-i-seks/kocham-cie-slowa-o-ogromnym-znaczeniu Potrafią bardzo pomóc na każdym etapie życia.

  7. Mi bardzo pomaga czytanie książek, potrafię się wtedy zrelaksować. Sport też jest ok.

  8. Przydałby się rzeczywiście jakiś reset :) ale jak nie możesz wyjechać czy chociaż wziąć kilka dni wolnego, to wiem, że aktywność fizyczna dużo pomaga, kup sobie jeszcze biovital tonik, fajnie i szybko Cię odpręży. Wiem po sobie, z jego pomocą pozbyłam się właśnie takiego napięcia, poddenerwowania. Do tego ogólnie Cię wzmocni i doda energii.

  9. Zdecydowanie musisz nauczyć się odpuszczać i mniej brać na swoją głowę. Relaks wskazany i więcej luzu ;) Jeśli masz takie nerwowe sytuacje, to też postaw na regularne badania serca bo może się to na nim odbić. Ja korzystam z profilaktycznych badań w http://cardioteam.pl/ i jestem zadowolona.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij