Jak zorganizować domową siłownie

  1. Czy ktoś tutaj organizował sobie swoją domową siłownie?

    Jakie sprzęty warto do niej kupić?

  2. Nie jest to wcale takie trudne, będziesz tutaj potrzebowała: maty do ćwiczeń, hantli jak również ławeczki. Najlepiej dopytać się tutaj: https://trainingshowroom.com/20-wyposazenie W sklepie pracują osoby ogarniące ten temat i na pewno powinni Ci podpowiedzieć jaki będzie odpowiedni sprzęt do Twojej domowej siłowni.

    Zamawiałam tam ostatnio kilka sprzetów dla siebie oraz jestem z nich zadowolona.

  3. Domowa siłownia powinna być również wyposażona w maty gumowe, która wygłuszają i niweluję skutki upuszczenia ciężarów pod czas wykonywania ćwiczeń. Warto również pamiętać o sąsiadach, którzy często słyszący drastyczny dźwięk, w końcu mogą nas odwiedzić. Lepiej od razu zainwestować w maty na siłownie. Najgrubszy model wybierany to: https://powerrubber.com/kat/maty-na-silownie/podloga-crossfit/

  4. Nie, ale chciałabym na pewno kupić sobie bieżnię.

  5. Może domowa siłownia w moim przypadku to zbyt dużo powiedziane, bo mam tylko jeden sprzęt. Jednak jest idealny i wystarcza mi w zupełności. To powerboard, który można dostać w sklepie casada.pl. Dobrze mi się na nim ćwiczy, bo ma kilka programów trudności. Samo stanie na platformie pomaga spalać kalorie, dzięki wibracjom. Jak zaczynamy trening, to efekt się powiększa. Na bieżnię czy rowerek nie miałabym miejsca.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij