Jaka szczoteczka soniczna

  1. Jaką szczoteczkę soniczną najlepiej wybrać? widziałem, że w dobrych cenach są z marki phillips czy seysso. Chciałbym zmieścić się w kwocie 500zł, ale zależy mi na naprawdę dobrej szczoteczce.
    Kilka tanich (w cenie 200-400zł) widziałem w https://www.estetic-dent-sklep.pl/ , ale każda czymś się różni. Poradzicie czym się kierować i co jest ważne przy wyborze takiej szczoteczki?

  2. Ja wybrałem szczoteczkę Seysso Oxygen O-Sonic
    Na plus to wytrzymałość szczoteczki, ilość ruchów które możesz sobie zmienić programami. Fajnie, że do zestawu dodali 2 rodzaje końcówek, jedną wybielającą a drugą delikatną.

  3. Jak chcesz naprawdę dobrą szczoteczkę soniczną w przystępnej cenie to polecam Ci ten model https://www.al.to/p/347155-szczoteczka-soniczna-philips-sonicare-hx8911-01-healt... jak dla mnie nie ma lepszej. Bez problemu usuwa przebarwienia po kawie czy winie, różnicę w kolorze widać już po pierwszym tygodniu używania. Do tego mój dentysta zauważył znacznie zmniejszenie się osadzania płytki, co zawsze było moim sporym problemem. Do tego nie podrażnia dziąseł ale wszystko dokładnie czyści, zdecydowanie polecam Ci ją. Ja mam i jestem zachwycony!

  4. Ja mam Phillipsa, polecam, zobacz tą https://www.estetic-dent-sklep.pl/pl/p/-Philips-Sonicare-szczoteczka-soniczna-le... jest tania jak na szczoteczkę soniczną :) u mnie się dobrze sprawdza, czysci bardzo dokładnie

  5. Ta, która poleciła Nikola jest bardzo dobra, sama posiadam ten model i jestem z niej zadowolona. Ciekawy sklep swoją drogą, bo jest tania tam ta szczoteczka, ja kupiłam w jednej z sieciówek to zapłaciłam więcej :/

  6. Ja polecam zainteresować się takim modelem: SEYSSO Oxygen O-Sonic: https://www.shop-dent.pl/pl/p/SEYSSO-Oxygen-Biala-szczoteczka-soniczna-O-Sonic/2... . Jest to jedna z najnowocześniejszych sonicznych szczoteczek. Jej główną zaletą jest ultraszybkość - na minutę wykonuje aż do 96 tysięcy drgań sonicznych! To bardzo wiele w porównaniu z konkurencyjnymi produktami. Dzięki niej bez problemu wyczyścicie także problematyczne przestrzenie międzyzębowe.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij