Jaki ciśnieniomierz wybrać?

  1. Przede wszystkim naramienny - dla seniora ciśnieniomierz nadgarstkowy może być złym wyborem przez cieńsze żyły i problem z prawidłowym zmierzeniem ciśnienia. Kupowałam babci na urodziny ciśnieniomierz Microlife https://www.seni24.pl/cisnieniomierz-automatyczny-microlfie-bp-a1_451 nie jakaś najwyższa półka, bo mają lepsze sprzęty, ale babcia jest zadowolona. Plusem jest też to, że wykrywa arytmię.

  2. SmartCardio to chyba najlepszy wybór :)


    https://domyhbe.pl/pl/wiedza

  3. Wydaje mi się, że bardzo fajnym rozwiązaniem mogą być ciśnieniomierze nadgarstkowe. Sam jakiś czas temu taki zakupiłem z oferty na stronie https://geratherm.pl/cisnieniomierze/cisnieniomierze-nadgarstkowe/ i według mnie sprawdza się to znakomicie. Dodatkowo nie jest on drogi, więc na pewno nie przepłacicie, a tak jak napisałem jestem z tego sprzętu bardzo zadowolony :)

  4. Ciśnieniomierze to temat rzeka. Ja najbardziej ufam naramiennym automatycznym, ale ponoć manualne też są dobre. Chociaż jak dla mnie trochę za dużo zabawy.
    Tu jest fajny tekst dla osób, które nie wiedzą, jak wybrać ciśnieniomierz. Warto poczytać: https://www.seni24.pl/poradnik/Wpis/13-jak-wybrac-odpowiedni-cisnieniomierz

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij