Jaki samochód dla rodziny?

  1. Jaki samochód możecie polecić dla kilkuosobowej rodziny? - przede wszystkim musi być bezpieczny, oszczędny w eksploatacji, funkcjonalny i komfortowy.

  2. Jaki budżet? Passat?

  3. Zobacz Opla Meriva - mamy go od kilku tygodniu i mogę powiedzieć, że jest bardzo przestronny i ma sporo ułatwień dla rodziny (jak możliwość łatwej regulacji tylnych foteli, czy drzwi portalowe). U dealera Opla w Warszawie http://opel.autozoliborz.pl znaleźliśmy go niedawno na wyprzedaży.

  4. Audi a6 ;)

  5. Dobrym wyborem będzie Opel Meriva lub Toyota Aventis II. A jeśli chodzi o to, czy lepiej kupić nowe, czy używane, to moim zdaniem bardziej opłacalne jest używane - trzeba jednak uważać, żeby nie kupić np. powypadkowego, co niestety zdarza się często. Przed kupnem wystarczy sprawdzić historię auta - można to zrobić po numerze VIN, np. tutaj http://www.autobaza.pl , gdzie mają największą bazę takich informacji o samochodach.

  6. Zgadzam się że auto musi być przestronne i bezawaryjne, też bym takie auto chciała, ale będę też zadowolona z komfortowej insigni jeśli ją wygram w narodowej loterii paragonowej ministerstwa finansów, paragon z promowanej branży zarejestrowałam na początku kwietnia http://4trucks.pl/component/k2/item/10287-jak-kupowac-uzywane-auto-warto-zrobic-...

  7. Najlepiej podejść do salonów kilku różnych marek i porównać. Ja kupiłam Volvo u Dealera w Katowicach https://eurokas.volvocars-partner.pl/, a najpierw obejrzałam też Kia i Peugeot w Euro-Kas, więc miałam dobre porównanie.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij