Jaki syrop na kaszel?

 1. wandzia, , napisał(a):

  Nam lekarz przepisał Benodil na receptę na naprawdę brzydki kaszel krtaniowy. Pożyczyłam nebulizator od siostry i robiłam inhalacje przez pięć kolejnych dni. Dziecku się bardzo podobało, ponieważ cały proces trwa trzy lub cztery minuty. Większość syropów wypluwa albo marudzi. Pierwszy raz nie protestował.

  znam go, dostaliśmy z miesiąc temu dla młodszego syna.Uważam, że jest bardzo skuteczny i naprawdę zmniejsza obrzęk krtani.

 2. U nas na razie syrop Łucji i zwykła sól fizjologiczna, jeśli jej nie przejdzie mam wypisaną receptę na lek do nebulizacji. Liczę na to, że jednak syrop zadziała, tak jak zawsze.

 3. W zależności od rodzaju kaszlu wymagany jest inny rodzaj syropu. Na kaszel mokry trzeba pić inny, a na kaszel suchy jeszcze inny. Na ten ostatni mogę polecić taki syropek: http://levopront.pl/ Jest to szybki i skuteczny sposób na pozbycie się kaszlu. Warto mieć go w swojej apteczce na wszelki wypadek, kiedy dopadnie nas ta nieprzyjemna dolegliwość.

 4. Jak tylko synek zaczyna mi kasłać, to od razu sięgam po syrop fosidal, żeby szybko zahamować chorobę, żeby nie doszło do powikłań, bo niestety u niego często tak się zdarzało

 5. mój tez tak ma, że jeśli nie dasz mu skutecznego syropu od pierwszej chwili to zaraz schodzi na oskrzela. Musi być syrop zatrzymujący stan zapalny, żeby szybko odkasływał.

 6. A mojej córeczce pomogło ostatnio coś innego, a mianowicie inhalacje budixonem neb. Nawet nie wiedziałam, że są takie leki. Co więcej, sama też kaszlałam – obie miałyśmy zapalenie krtani. Lekarz powiedział, żebym też się inhalowała i też dość szybko wyzdrowiałam.

 7. Ja bardzo sobie cenię naturalne i domowe sposoby. Pewnie każdy z was pamięta syrop z cebuli? Wiem, że niekoniecznie każdemu będzie smakował, ale jego działanie jest nieocenione. Uważa się, że syrop z cebuli jest naturalnym antybiotykiem. Tutaj http://apteki-medyczne-blog.pl/syrop-cebuli-naturalnym-antybiotykiem/ znajdziecie przepis, jak go wykonać.

 8. Witaminy dawałam te zwykłe i Wit. D i powiem więcej dla zabezpieczenia syrop z cebuli też. Kaszel dziecko ma, witaminy go nie uchroniły ani te w tabletach ani w owocach. Nie lubię takich durnych opini.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij