Jakie macie plany na weekend/

  1. Weekend coraz bliżej. Czy macie jakieś plany na to jak spędzić ten czas?

  2. Ja w sob mam korepetycje, a pozniej siadam do nauki bo w niedz jade na wyklad do wyboru (gra symulacyjna- zarzadzanie kapitalem), ktory trwa caalutki dzien. Zaczynamy egzaminem, a pozniej konczymy symulacje ktora zaczelismy w niedz 3 tyg temu.... W pon ide do pracy a wieczorem idziemy na 34 ur przyjaciela a we wt zapraszam do siebie rodzicow, siostre, dziadkow i chrzestnego (ci ostatni beda u mnie i tzta pierwszy raz), zeby poogladac zdjecia rodzicow z Maroka i posluchac ich relacji (wrocili w ten wtorek)...i tak minie mi dlugi weekend...odpoczynek sie nie zapowiada

    Zamierzam również zamówic sobie kilka dobrych winek http://www.alkoparty.pl/wina :)

  3. ja planuję przetestować mój nowy ogrodowy zestaw https://gotowanienapowietrzu.pl/stworz-idealny-zestaw-ogrodowy-grill-palenisko-o... :)

  4. W ten weekend mam zamiar pouczyć się coś o transporcie wewnętrznym, o tym co się stosuje jak to działa ;) przyda się to w przyszłości gdy będe chciał założyć własną firmę, kto wie może będę mógł pochwalić się taką ilością produktów jak tutaj https://eurotexpoland.pl/produkty/ :)

  5. W obecnej sytuacji moje plany to domowy trening, odświeżenie balkonów i przygotowanie ich na wiosnę, czytanie książki, telefon do przyjaciół i pieczenie jakiegoś ciasta na deser :)

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij