jakie ogrzewanie w domu?

  1. Moim zdaniem gazowe ogrzewanie jest najlepsze. Sam mam takie i sprawdza się rewelacyjnie. Pewnie spora zasługa jest też samego kotła. Zainwestowałem w porządny kocioł, nowej generacji firmy Bongioanni.pl. Jest to kocioł Nebula - wiszący, kondensacyjny, o bardzo dużej sprawności. Idealnie nadaje się do ogrzewanie dużego domu.

  2. U nas jest ogrzewanie kominkowe. Na parterze podłogówka a na piętrze zwykłe grzejniki. Ogrzewaniem podłogowym jesteśmy bardzo zadowoleni bo podłoga dużo oddaje ciepła a efekt chodzenia po ciepłych płytkach jest naprawdę przyjemny szczególnie zimą. Ważne jest w takim ogrzewaniu podłogowym to co wylejemy pod podkłady podłogowe, u nas zastosowaliśmy: http://betonnadom.pl/efektywny-duet-izolacja-wylewka

  3. podlogowe

  4. Ja mam w domu dzieci, które są alergikami więc planujemy zdecydować się na ogrzewanie podczerwienią. Nie wiem, czy wiecie ale takie systemy grzewcze mają szereg zalet. Polecono mi w szczególności ofertę https://heet24.pl/ ze względu na największe doświadczenie i zaufanie klientów.

  5. Moim zdaniem aby zapewnić swojemu domowi odpowiednie ciepło powinniśmy kupić dobrej jakości piecyk. Ja ostatnio sprawiłam sobie taki ze strony https://www.bricoman.pl/artykuly-hydrauliczne/wklady-kominkowe-piece/piece-kozy i jestem z niego szczerze zadowolona. Pomaga on utrzymać stałą temperaturę zarówno latem jak i zimą. Nie posiadam zbyt dużego domu, ale piecyk dostatecznie wystarczał by w domu panowała odpowiednia temperatura!

  6. Ja mam u siebie ogrzewanie podłogowe robione wraz z posadzka anhydrytowa Łódź https://tempo-spj.pl/oferta/posadzki-jastrychowe . Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Nie dość, że bardzo szybko było to zrobione, to jeszcze ogrzewanie świetnie się sprawdza!

  7. A czy wiecie, że oprócz zastanowieniem się nad tym, jakie ogrzewanie w domu jest najlepsze, warto pomyśleć i o tym, jak być zapobiegliwym? Przecież stawiając na piec i pompę CO trzeba mieć źródło zasilania. Awaryjnym może być energia pozyskana dzięki Sinus pro 800 e czyli przetwornicy napięcia. Mowa o tej: https://lucann.pl/przetwornica-sinus-pro-800e-12v.html . Co sądzicie o tego typu urządzeniach?

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij