Jakie są objawy zapalenia mięśnia sercowego?

  1. Nie wiem czy choroba jaka jest zapalenie mięśnia sercowego jest dziedziczna ale ze względu na to, że i ojciec i babcia mieli z tym problemy chciałbym się dowiedzieć coś na jej temat. Z tego co znalazłem w sieci: https://www.doz.pl/zdrowie/h1599-Zapalenie_miesnia_sercowego , objawy zapalenia mięśnia sercowego nie są typowe, przez co nie można postawić szybkiej diagnozy. A późne podjęcie leczenia zmniejsza rokowania pacjenta. jak zatem rozpoznać takie schorzenie?

  2. Nie wszystkie informacje w internecie są wiarygodne. Jeśli masz jakiekolwiek obawy bądź podejrzenia to warto zapisać się do lekarza i wykonać potrzebne badania. Dzięki wynikom będziesz wiedziała czy coś Ci dolega. Mogę polecić Ci kardiologa z przychodzi: https://melissamed.pl/kardiolog/, który profesjonalnie podchodzi do swoich klientów i udzieli odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

  3. W zasadzie od rozpoznania jest lekarz, wiele osób popełnia ten błąd że próbuje się samodzielnie diagnozować. Więc jeśli zauważasz u siebie niepokojące objawy to udaj się do kardiologa. Tutaj https://scanmed.pl/specjalizacje/kardiologia znajdziesz listę bardzo dobrych placówek, gdzie przyjmują kardiolodzy

  4. Na takie tematy powinien wypowiedzieć się lekarz. Ja nie czekałabym na dalszy przebieg sprawy tylko udala sie jak najszybciej do specjalisty. W https://kardiolog-warszawa.waw.pl nie trzeba długo czekać na wizytę więc myśle że wybrałabym to miejsce.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij