Jakie studia?

 1. Witam.
  Czy warto jeszcze studiować? Jakie kierunki studiów w tym roku są popularne? Czy zdrowie publiczne to przyszłościowy kierunek? WSEiZ ma go w swojej ofercie edukacyjnej http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-ekologii/zdrowie-publiczne ? Uczelnia ma duży wybór kierunków i cieszy się pozytywnymi opiniami do tego ma czesne w przystępnych cenach.

 2. Wybierz takie studia, które Ci się podobają. Nie ma sensu studiować czegoś co Cię nie interesuje, tylko dlatego, ze jest to modne.

 3. Najlepiej wybierz takie, które Cię najbardziej interesują :) Wszystko sie zmienia, więc lepiej pracować w takiej branży, która nas interesuje.

 4. Tylko, żeby się tak dało ;) Nie zawsze da się znaleźć pracę np. w zawodzie filozofa ;) Trzeba też przemyśleć sprawę i zastanowić się czy to przyszłościowy kierunek.

 5. zgadzam się z powyzszymi opiniami . Ze jak studowac to na prawdę to co sie lubi . Potem będziesz się marnowac . Wiem to sama po sobie , zmarnowałam 2 lata na uczelni technicznej , koniec końców zrezygnowałam . Tak na prawde wczesniej realizowałam niespełnione ambicje rodziców ;/ tragedia . Potem na szczęście wybrałam inny kierunek studiów , fizjoterapie . teraz juz jestem po studiach i chce podnieśc sobie kwalifikacje poprzez udział w róznych kursach . Za niedługo wybieram się na kurs integracji sensorycznej ,który zakończy się uzyskaniem certyfikatu, organizowaną przez firme Soyer ;) najważniejsze to inwestować w siebie i swoje marzenia ;)

 6. Mi by się przydało jakieś podyplomowe zrobić? Jakie kierunki są teaz na topie i warto je robić, jestem po studiach humanistycznych i zastanawiam się nad czymś związanym z psychologią

 7. Jeśli tak to warto zacząć od terapii własnej czyli pracy nad osobistym rozwojem. Osoby, które chciałyby uzupełnić zajęcia dotyczące rozwoju osobistego, mogą wziąć udział w otwartych warsztatach pracy własnej organizowanych przez Szkołę Psychoterapii. Kurs jest jest niezbędnym elementem wiedzy i umiejętności każdego terapeuty więc warto. http://cbt.pl/szkola-psychoterapii/terapia-wlasna-2/

 8. "Kurs jest jest niezbędnym elementem wiedzy i umiejętności każdego terapeuty więc warto." -prawda prawda ;) jeszcze co do kursów , bardzo przydatnych dla fizjoterapeutów , jest kurs "Wielowymiarowa Terapia Manualna Stóp Dziecka " - również organizowany przez soyera 3 września w wawie . Co do kierunku studiów , jakie są modne ? w dalszym ciągu medyczne , ludzie chorowali , chorują i nadal będa chorowac . Czyli , fizjo, medycyna , stomatologia , farmacja , analityka medyczna itd itd ;)

 9. Ja studiuję architekturę krajobrazu na http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-architektury/architektura-krajobrazu . Z mojego punktu widzenia- warto. Znajomi też sobie chwalą. Ale wiadomo to kwestia zainteresowań. A uczelnia faktycznie ma parę ciekawych kierunków. Grunt to wybrać coś czym się człowiek interesuje. :)

 10. oliffonka, , napisał(a):

  Mi by się przydało jakieś podyplomowe zrobić? Jakie kierunki są teaz na topie i warto je robić, jestem po studiach humanistycznych i zastanawiam się nad czymś związanym z psychologią

  Zatem zapraszam do Wyższej Szkoły Bankowej na studia podyplomowe. Na naszej stronie internetowej wsb.pl możesz zapoznać się z nasza ofertą. Wśród dostępnych obszarów studiów są m.in. budownictwo, HR, logistyka, zarządzanie czy właśnie wspomniana przez Ciebie psychologia. Dodam też, że do 19 września trwa nasza promocja zniżkowa - wpisowe kosztuje jedynie 100 zł zamiast 400 zł, a na czesnym można zaoszczędzić nawet 300zł!

  Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
  Online Ekspert WSB

 11. Jeżeli podyplomowo to tylko na http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-architektury/budownictwo . Mają dużą ofertę więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Uczelnia warta zainteresowania. Mnie namówił szef właśnie na naukę na tej uczelni mimo, że w planach miałam inną. Nie żałuję decyzji.

 12. Moi drodzy, pragnę Wam przekazać świetną wiadomość. Do 15 października nadal można skorzystać z naszej promocji zniżkowej i zyskać wpisowe za 150zł (zamiast 400zł) oraz zniżkę w czesnym w kwocie aż 300zł. Zapraszam na stronę wsb.pl i do oddziałów Wyższej Szkoły Bankowej.

  Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
  Online Ekspert WSB

 13. Najlepiej się wybrać na studia związane z IT lub finansami - są to pewne i przyszłościowe zawody :)

 14. prawda , że studia IT lub finanse to przyszłość tylko trzeba pamietac ,z e niekazdego to interesuje , nie każdy jest w tym dobry , studia powinno się wybierać na tej zasadzie w czym jest serio dobra/dobry . nie poszłabym na studia np na informatykę , której nienawidze czy rachunkowość . okropieństwo . ja jestem terapeutą zajęciowym i też oprócz pracy ( którą mam bardzo dobrą choć niełatwą ) inwestuję w siebie poprzez kursy . Wybieram sie na początku listopada na kurs Stymulacja sensoryczna we wczesnym wspomaganiu rozwoju dziecka niepełnosprawnego . Kurs organizowany jest przez firmę Soyer ( sa jakies 10 lat na rynku wiec warto im zaufać ) . a taki kurs bardzo mi się przyda , moja przyjaciólka niesttey ma chore dziecko .

 15. W dzisiejszych czasach to się bardziej liczy fach w rękach. Ja bym stawiała na jakieś kursy i wiedzę w praktyce. Na http://www.valhalla.pl/autocad-3d-kurs-modelowania/ widziałam, że można taki kurs zrobić sobie w domu. Liczy się to co potrafimy, a nie jakie papierki mamy. Kilka razy już się o tym przekonałam.

 16. Jeśli jakąś poradą będzie dla Ciebie lista dobrze płatnych zawodów, poczytaj sobie ten artykuł http://www.postawnaswoim.pl/kariera/najlepiej-platne-zawody/. Są jeszcze zawody, które gwarantują stabilność zatrudnienia i w miarę dobrą pensję. Studia można wybierać właśnie pod tym kątem.

 17. A co sądzicie o kierunku transport-spedycja-logistyka na studia licencjackie http://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/licencjackie/zarzadzanie/transport-spedycja... ? Będą to moje pierwsze studia dlatego mam problem z wybraniem odpowiedniego kierunku. Logistyka jest to tematyka, która od zawsze mnie interesowała.

 18. I love reading these articles because they're short but intfvmaoire.

 19. I love reading these articles because they're short but intfvmaoire.

 20. I love reading these articles because they're short but intfvmaoire.

 21. Wszystko zależy od człowieka - studiuj to co lubisz i w czym będziesz dobry, a znajdziesz sposób, żeby to przemienić w pieniądze :) Proste ;)

 22. oj z tymi studiami to tez różnie bywa . Ale fakt , trzeba studiowac to co sie lubi i co nie sprawia Ci jakichs strasznych trudności, studiuj to z czego jesteś po prostu dobrym .Ja mami skonczone studia , w moim przypadku była to fizjoterapia . Potem zrobiłam kurs , szkolenie terapii ręki w firmie Soyer . Swoją droga bardzopolecam , bo prowadzony jest na prawdę przez bardzo kompetentną kadre ;)

 23. też uczestniczyłam w kursie z firmą Soyer , z tym że w moim przypadku były to dwa kursy : metoda globalna nauki czytania dzieciom oraz integracja sensoryczna ;)

 24. A myśleliście o studiach MBP? To zaawansowany program nauczania, który został opisany na http://rekrutacja.wsb.edu.pl/kierunki-studiow-podyplomowych/programy-zaawansowan... . Teraz w Akademii WSB trwa rekrutacja na ten kierunek, więc jeśli tylko zajmujecie stanowiska managerskie, warto się nad tym zastanowić.

 25. A może lepiej o studiach myśleć w ten sposób: czy ta dziedzina mnie interesuje" niż" czy to przyszłościowy kierunek i czy da się na nim kasę zarobić". Lepiej studi powiązać ze swoimi zainteresowaniami - będzie prościej i przyjemniej. polecam swoją uczelnie - jest super i wybór kierunków tez ciekawy https://www.handlowa.eu/pl/kierunki/studia-licencjackie/informatyka/opis

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij