Jakie znacie dobre suplementy na drogi moczowe?

 1. Słyszałam, że pracę dróg moczowych poprawiają suplementy zawierające żurawinę. Możecie coś polecić?

 2. Suplementy poprawiaja pracę? jeśli coś źle funkcjonuje to najrozsądniej jest wybrac sie do lekarza, bo leczenie na własną rękę niczego dobrego nie wniesie.

 3. To prawda, że najlepiej jest udać się do lekarza, ale w przypadku skłonności do nawracających infekcji żurawina rzeczywiście może pomóc w profilaktyce. Tylko po co kupować suplementy jeśli suszone owoce z powodzeniem można dodawać do dań albo po prostu podjadać zamiast słodyczy.

 4. Dla mnie przy nawracających infekcjach pomogła szczepionka, wcześniej miałam kilka razy do roku zakazenie, a  żurawina przynosila jedynie ulgę na chwilę.

 5. Jest taka szczepionka-nazywa sie Urovaxom i z tego co pisza dziewczyny jest bardzo skuteczna przy takich dolegliwosciach.

 6. No własnie ja ją brałam,  a że szczepionka jest w tabletkach więc kuracja przebiegala bez zakłoceń :)

 7. A jak się ją przyjmuje,  razem z antybiotykiem czy już  po leczeniu?

  Podziękowali (1):

 8. Polecam Ci suplement żurawina+skrzyp polny gal. Bardzo fajnie wpływa na drogi moczowe, dzięki niemu w końcu mam spokój z nawracającymi infekcjami.

 9. Można razem z antybiotykiem, w leczeniu ostrych infekcji  - 1 kapsułka na czczo dziennie, do czasu ustąpienia objawów, lecz nie mniej niż przez 10 dni

 10. Dzięki za info, w poniedziałek idę do urologa to wspomne mu o tej szczepionce, bo już nie mam sily.

 11. JA tez jestem zdania ze suplementy diety nie sa skuteczne jesli chodzi o jakies powazniejsze zapalenie dróg moczowych.Owszem mozna je przyjmowac,ale ja wiem po sobie ze ona nas nie wylecza.Bo choroba niewyleczona wróci.

 12. Ja od czasu do czasu zażywam Urinal. A że bardzo lubię żurawinę to i ją podjadam. Ja niestety dość często mam jakieś paskudztwo.

  Podziękowali (1):

 13. A może Urinal Hot Drink, na Tanim Leczeniu mają teraz promocję tego. 
  Właśnie z żurawiną, czyli dokłądnie to o co pytasz. DObrze smakuje i pomaga w funkcjonowaniu dróg moczowych.

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij