jesień a wzrok

  1. czy jesienna pogoda moze jakoś negatywnie wpływać na wzrok? Podczas spacerów oczy często mi łzawią, pieką, jakoś mnie to zaskoczyło bo do tej pory nie miałem specjalnie problemów z oczami, czy jakies krople mogą pomóc?

  2. Niestety może, i ja też musiałam zacząć używać kropli. Na jesień słońce często jest bardzo ostre i może to właśnie wpłynąć niekorzystanie na oczy no i też to, że wszędzie jest też sztuczne światło, to też niestety robi swoje..Długie siedzenie przed komputerem też nie pomaga. Ale u mnie bardzo dobrze sprawdziły sie kropelki hialeye, dobrze nawilżają i łagodzą podraznienia

  3. Też ostatanio zauważyłam, że jest coraz gorzej z moimi oczami.Chciałam je jakoś wzmocnić. Dowiedziałam się, że można brać suplementy, żeby wzmocnić oczy. Kupiłam lutezan i już widzę poprawę. Wczesniej jak czytałam przy sztucznym świetle, to oczy szczypały a teraz to jakby mineło, więc biorę dalej :)

  4. Ludzie, jak Wam się wzrok pogarsza to się zbadajcie. A nie kombinujecie z jakimiś tabletkami. To może na zmęczone oczy pomoże, ale nie jak wzrok Wam się psuje. Takie objawy mogą być poważne. Ktoś z Was w ogóle konsultował się z okulistą?

  5. a kto pisze ze z okulistą się nie konsultował? Mi witaminy na oczy właśnie okulista zalecił tylko od razu zaznaczył że efekt cąłkowty będzie po paru miesiącach regularnego brania, kazał też pić sok z aronii bo też działa dobrze na oczy, wzmacnia ich ukrwienie

  6. Mnie się zaczął pogarszac wzrok to wybrałam sie do Dzięgielewska Instytutu Oka gdzie postawili odpowiednia diagnozę i następnie podjęła leczenie .

  7. No własnie to tak bywa, że jest oki oki i nagle coś ze wzrokiem zaczyna się dziać. Elektronika, całe dnie spędzamy przed ekranami komputerów, telefonów a nie nawilżamy i nie dbamy o oczy jak powinniśmy. Do tego dochodzą problemy z brakiem wizyt u okulisty. I może potem się zakończyć poważnych schorzeniem jak zwyrodnienie plamki żółtej http://pryzmat-okulistyka.pl/zolta-plamka-leczenie/ ta choroba dopada najczesciej białe kobiety po 50 roku życia. Trzeba w przypadku pojawienia się objawów jak najszybciej podjąć leczenie. Wtedy jest szansa, że nie będzie już postępować dalej.

  8. Dbać o wzrok należy podczas każdej pory roku, a na stronie https://mojepierwszesoczewki.pl/jak-poprawic-wzrok/ można poczytać o tym, jak poprawić swój wzrok.

  9. Ja tylko reaguję na słońce i dużo mniej widzę, dlatego cały czas chodzę z białą laską.

  10. Nie kumam o co chodzi z tą jesienią i wzrokiem, ale dobra ;) Z mojej strony polecam też wybrac się do dobrego okulisty jak np w Dzięgielewska instytucie oka, gdzie na prawdę są bardzo profesjonalni i dobrzy w tym co robia.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij