jesień a wzrok

  1. czy jesienna pogoda moze jakoś negatywnie wpływać na wzrok? Podczas spacerów oczy często mi łzawią, pieką, jakoś mnie to zaskoczyło bo do tej pory nie miałem specjalnie problemów z oczami, czy jakies krople mogą pomóc?

  2. Niestety może, i ja też musiałam zacząć używać kropli. Na jesień słońce często jest bardzo ostre i może to właśnie wpłynąć niekorzystanie na oczy no i też to, że wszędzie jest też sztuczne światło, to też niestety robi swoje..Długie siedzenie przed komputerem też nie pomaga. Ale u mnie bardzo dobrze sprawdziły sie kropelki hialeye, dobrze nawilżają i łagodzą podraznienia

  3. Też ostatanio zauważyłam, że jest coraz gorzej z moimi oczami.Chciałam je jakoś wzmocnić. Dowiedziałam się, że można brać suplementy, żeby wzmocnić oczy. Kupiłam lutezan i już widzę poprawę. Wczesniej jak czytałam przy sztucznym świetle, to oczy szczypały a teraz to jakby mineło, więc biorę dalej :)

  4. Ludzie, jak Wam się wzrok pogarsza to się zbadajcie. A nie kombinujecie z jakimiś tabletkami. To może na zmęczone oczy pomoże, ale nie jak wzrok Wam się psuje. Takie objawy mogą być poważne. Ktoś z Was w ogóle konsultował się z okulistą?

  5. a kto pisze ze z okulistą się nie konsultował? Mi witaminy na oczy właśnie okulista zalecił tylko od razu zaznaczył że efekt cąłkowty będzie po paru miesiącach regularnego brania, kazał też pić sok z aronii bo też działa dobrze na oczy, wzmacnia ich ukrwienie

  6. Mnie się zaczął pogarszac wzrok to wybrałam sie do Dzięgielewska Instytutu Oka gdzie postawili odpowiednia diagnozę i następnie podjęła leczenie .

  7. No własnie to tak bywa, że jest oki oki i nagle coś ze wzrokiem zaczyna się dziać. Elektronika, całe dnie spędzamy przed ekranami komputerów, telefonów a nie nawilżamy i nie dbamy o oczy jak powinniśmy. Do tego dochodzą problemy z brakiem wizyt u okulisty. I może potem się zakończyć poważnych schorzeniem jak zwyrodnienie plamki żółtej http://pryzmat-okulistyka.pl/zolta-plamka-leczenie/ ta choroba dopada najczesciej białe kobiety po 50 roku życia. Trzeba w przypadku pojawienia się objawów jak najszybciej podjąć leczenie. Wtedy jest szansa, że nie będzie już postępować dalej.

  8. Dbać o wzrok należy podczas każdej pory roku, a na stronie https://mojepierwszesoczewki.pl/jak-poprawic-wzrok/ można poczytać o tym, jak poprawić swój wzrok.

  9. Ja tylko reaguję na słońce i dużo mniej widzę, dlatego cały czas chodzę z białą laską.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij