Karma dla kota

 1. Jaką karmę dla kota kupujecie? A konkretnie chodzi mi o saszetki, puszki lub tacki? Najtaniej wydają się puszki (o ile się nie mylę). Taka puszka jest wtedy na jeden dzień czy podajecie według potrzeby?

 2. Moim zdaniem dobrze jest karmę mieszac.Chociaz czytałam że bardzo dobre dla kociaka są puszki. Na przykład od firmy Animonda.
  Inne dobre firmy to:
  Sanabella
  Purina Proplan
  Purina chow Cat
  Happy Cat

  Kocia karma powinna mieć w sobie kompleksowe składniki, które będą odpowiednie dla zdrowia kota. Niestety ale wiele karm marketowych takich składników nie zapewnia. https://flogard.pl/koty/karma-dla-kotow.html - na stronie jest napisane jak wybrać odpowiednią karmę.

 3. Moja kotka je Royal Canin na struwity. Niestety do końca życia.

 4. Dlaczego do końca życia? Innej już nie może?
  Tutaj jest bardzo duży wybór karm tego typu https://www.e-pazur.com/k3,koty-karma-sucha-dla-kota.html

 5. U mnie to różnie bywa z tą karmą. Moja kotka je naprawę wszystko, zarówno karmę suchą jak i mokrą. Najczęściej kupuję karmę na zapas w sklepach internetowych ze względu na wygodę. Ostatnio odkryłam sklep zoologiczny https://www.krakvet.pl/ i teraz będę zamawiać tylko tam.

 6. Można też sprawdzić ten sklep https://sklepzoologic.pl . Ich oferta jest naprawdę szeroka. Sama mam kota i wiem, że są to wymagające zwierzęta. Kupuje karmę mokrą i suchą. To jaką karmę kupić poradziła mi weterynarz. Koty muszą dostawać solidną dawkę mięsa, więc radzę wybierać karmy które mają jak najmniej zboża.

 7. Ja akurat kupuję saszetki Whiskasa ze sklepu zoologicznego https://cziko.com.pl/ . Mój kot nie lubi jeść żadnej innej firmy.. Poważnie. Jest naprawdę wybredny. A taką co do porcji to jedna saszetka na dzień.

 8. Whiskas to jedna z najgorszych karm. To taka zupka chińska, tyle że dla kota.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij