Karma dla szczeniaka

  1. Dostałam kilka dni temu szczeniaka kundelka. Kupiłam jakąś karmę dla psów w hipermarkecie, ale zastanawiam się, czy nie powinien dostawać czegoś specjalnego. Czym najlepiej karmić szczeniaka?

  2. Prawdę mówiąc moim zdaniem powinnaś pójść z pieskiem do weterynarza, żeby go przebadał, odrobaczył i zalecił odpowiednia karmę. No a przynajmniej zapytaj w sklepie zoologicznym o jakąś karmę dla szczeniąt. u nas sprawdziła się karma purina, kiedy mieliśmy szczeniaki https://www.optymalnystart.pl/products/ Przejrzyj sobie te karmy, może coś wybierzesz.

  3. Uważam, iż karmę należy kupować z najlepszych źródeł, od jak najlepszych producentów. Dlatego zdecydowałem się na zakup artykułów zaoferowanych przez sklep zoologiczny https://www.krakvet.pl/ . Zarówno mojego kota jak i psa zaopatruję w przepyszne karmy z ich oferty.

  4. Na pewno nie powinnaś oszczędzać na żywieniu swojego zwierzaka. Kup porządną karmę, u nas bardzo dobrze sprawdza się Acana: https://www.tukan24.pl/karma-acana-dla-psow-c-1_210_217.html . Zresztą poczytaj składy to zrozumiesz dlaczego polecam :)

  5. Szczeniak powinien dostawać zdrową, pełnowartościową karmę, w której nie ma konserwantów. Taką karmą na pewno jest reico, której skład jest taki sam jak pożywienie jakie zdobywałyby zwierzęta żyjąc w warunkach naturalnych.

  6. Mój tej z hipermarketu w ogóle nie chciał jeść. Początkowo myślałam, że może jest chory. Mama poradziła mi, żebym mu zmieniła karmę. Szukałam odpowiednio zbilansowanej, bo takie maluchy powinny taką dostawać. Karmę kupuję mu w sklepie https://johndog.pl/kategoria-produktu/pies/karma-przysmaki-dla-psa/polecane-dla-... Mają suchą oraz mokrą typowo przygotowaną dla szczeniaczków. Mój Karo ją uwielbia.

  7. Ważne jest też to, aby Twój psiak był zdrowy. Dlatego poczytaj o tym, co powodują pchły i jak sobie z nimi radzić: https://zdrowyfutrzak.pl/pl/pasozyty/pasozyty-zewnetrzne/pchly/pchly/ . Warto wiedzieć, jak rozpoznać inwazję pcheł u naszego pupila.

  8. Najlepiej zapytać weterynarza jaką karmę powinno się kupować dla swojego psa. Na stronie http://weterynariaradosc.com.pl/ można znaleźć świetny gabinet, do którego sama się regularnie wybieram - polecam!

  9. Wybór karmy dla psa jest tak samo ważny jak wybór jedzenia dla siebie. Nikt z nas nie chciałby jeść byle czego, więc nie dajmy byle czego naszym pupilom. Ja karmy zamawiam zawsze z Karuska https://www.karusek.com.pl/kategoria/karmy-dla-psa-1381/?0%5Bname%5D=Karmy+dla+p... bo wiem że mają sprawdzone i dobrej jakości produkty.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij