Karma dla szczeniaka

  1. Dostałam kilka dni temu szczeniaka kundelka. Kupiłam jakąś karmę dla psów w hipermarkecie, ale zastanawiam się, czy nie powinien dostawać czegoś specjalnego. Czym najlepiej karmić szczeniaka?

  2. Prawdę mówiąc moim zdaniem powinnaś pójść z pieskiem do weterynarza, żeby go przebadał, odrobaczył i zalecił odpowiednia karmę. No a przynajmniej zapytaj w sklepie zoologicznym o jakąś karmę dla szczeniąt. u nas sprawdziła się karma purina, kiedy mieliśmy szczeniaki https://www.optymalnystart.pl/products/ Przejrzyj sobie te karmy, może coś wybierzesz.

  3. Uważam, iż karmę należy kupować z najlepszych źródeł, od jak najlepszych producentów. Dlatego zdecydowałem się na zakup artykułów zaoferowanych przez sklep zoologiczny https://www.krakvet.pl/ . Zarówno mojego kota jak i psa zaopatruję w przepyszne karmy z ich oferty.

  4. Na pewno nie powinnaś oszczędzać na żywieniu swojego zwierzaka. Kup porządną karmę, u nas bardzo dobrze sprawdza się Acana: https://www.tukan24.pl/karma-acana-dla-psow-c-1_210_217.html . Zresztą poczytaj składy to zrozumiesz dlaczego polecam :)

  5. Szczeniak powinien dostawać zdrową, pełnowartościową karmę, w której nie ma konserwantów. Taką karmą na pewno jest reico, której skład jest taki sam jak pożywienie jakie zdobywałyby zwierzęta żyjąc w warunkach naturalnych.

  6. Mój tej z hipermarketu w ogóle nie chciał jeść. Początkowo myślałam, że może jest chory. Mama poradziła mi, żebym mu zmieniła karmę. Szukałam odpowiednio zbilansowanej, bo takie maluchy powinny taką dostawać. Karmę kupuję mu w sklepie https://johndog.pl/kategoria-produktu/pies/karma-przysmaki-dla-psa/polecane-dla-... Mają suchą oraz mokrą typowo przygotowaną dla szczeniaczków. Mój Karo ją uwielbia.

  7. Ważne jest też to, aby Twój psiak był zdrowy. Dlatego poczytaj o tym, co powodują pchły i jak sobie z nimi radzić: https://zdrowyfutrzak.pl/pl/pasozyty/pasozyty-zewnetrzne/pchly/pchly/ . Warto wiedzieć, jak rozpoznać inwazję pcheł u naszego pupila.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij