konkurs

 1. Wielkimi krokami nadchodzi ten czas w roku kiedy to większość ludzi robi noworoczne postanowienia. Na pewno co najmniej połowa z tych osób z góry już wie, że "nic z tego nie będzie". No bo "nie wyszło" nic z noworocznych postanowień w zeszłym roku, dwa lata temu i ileś tam lat wstecz. Prawdopodobnie ta połowa zrzuca winę na swoją słabą wolę i otoczenie "przeszkadzające"w realizacji noworocznych postanowień. A to np kusząc słodyczami kiedy my się właśnie odchudzamy, a to paleniem przy nas gdy my właśnie postanowiliśmy rzucić, a to długim filmem i gorącą czekoladą gdy my mamy tak silne postanowienie biegania by nabrać formy. Słyszałam jednak, że najpopularniejszym noworocznym postanowieniem jest:
  "W nowym roku chcę wyglądać i czuć się lepiej".
  Nie wiadomo czy postanawiający ma na myśli swoją cerę, wagę, czy przeprowadzkę do miejsca gdzie ludzie się źle ubierają. Nie wiadomo też: Jak zmierzyć efekt? Kiedy uznać, że cel osiągnięto? W jakim czasie ma to być zrobione? No i najważniejsze: Jakimi metodami chcemy ten cel osiągnąć?
  Dlatego mózg nie potrafi określić Czy ten cel jest wykonalny, czy nie? I właśnie z tego powodu nigdy go nie osiągniemy.
  Bardzo chciała bym jednak, by Wam się udało spełnić noworoczne postanowienia. Dlatego ogłaszam konkurs na noworoczne postanowienie. Zasady konkursu należy w odpowiedzi na ten post przeformułować swój cel. Niech w nim zamiast słówka "chcę" pojawi się magiczne słówko "zamierzam". W jakim czasie? Co właściwie? Jak to zmierzyć? Ułatwię Wam jednak sprawę i po części sama dopiszę odpowiedź na pytanie Jak?. Z pomocą Forever Aloe Vera Gel. Wypijając co najmniej 3 butelki aloesu. Proszę jednak o wpisanie konkretnej aktywności fizycznej, jaką postanawiacie podjąć. Oraz określcie miarę dla swoich efektów i czas ich realizacji.
  Przykład noworocznego postanowienia
  W okresie od 2.01.2016 do 31.04.2016 zamierzam schudnąć 4 kg, co oznacza, że aby to osiągnąć muszę na koniec każdego miesiąca wżyć o 1 kg mniej. Aby zrealizować swój cel postanawiam zamówić 3 baniaczki aloesu firmy Forever Living Prodacts i wypijać go codziennie po 2 łyżki stołowe. W te dni zamierzam też jeździć rowerem 3 km dziennie od godziny 17.00 do 18.30.
  W konkursie do wygrania:
  I miejsce- 3 litrowe baniaczki Forever Aloe Vera Gel
  II miejsce- 2 litrowe baniaczki Forever Aloe Vera Gel
  III miejsce- 1 litrowy baniaczek Forever Aloe Vera Gel
  Konkurs potrwa od dziś, 31.12.2015 do 30.09.2016 roku, do godziny 23.59. Konkurs zostanie rozstrzygnięty drogą losowania. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 01.10.2016 o godzinie 16.00 czasu GTM Londyn na blogu:widocznym po wpisaniu w wyszukiwarkę "Monika Natkaniec Forever" W celu odbioru nagrody należy w przeciągu 14 dni od ogłoszenia wyników na adres e-mail: moninatk@gmail.com adres pod jaki ma być dostarczona nagroda.
  Wszystkim uczestnikom życzę powodzenia!
  Wiem, że wtedy "się uda", ponieważ "Odchudzanie możliwe jest tylko przy niskim poziomie insuliny (tylko wtedy aktywny jest enzym lipaza trójglicerydowa), co można osiągnąć w krótkim czasie dzięki całkowitej eliminacji cukrów, zarówno prostych jak też złożonych, z diety.
  Miąższ aloesowy jest bardzo przydatny w profilaktyce a także w leczeniu otyłości i cukrzycy.
  Niektóre jego składniki regulują wydzielanie insuliny, co skutkuje wyrównaniem poziomu cukru we krwi. A przytycie jest możliwe tylko w momencie kiedy nasz organizm rzeczywiście przyswaja substancje odżywcze jakie mu dostarczamy wraz z pożywieniem, czy po prostu zaraz po zjedzeniu "idziemy do toalety". Aloes działa też jak "wewnętrzny kosmetyk". Sprawia, że skóra jest nawilżona, odżywiona i optycznie "młodsza".
  Pozdrawiam
  Monika Natkaniec FBO Forever

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij