Krem po opalaniu

  1. Polecam krem RadioProtect, którego skład oparto na wyciągu z ostropestu plamistego i rdestu japońskiego. Koi i łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry oraz zmniejsza uczucie gorąca i pieczenia. Poza tym stanowi naturalny filtr UV nr 5.

    art. http://www.takdlazdrowia.pl/partnerzy/3800-wycigi-rolinne-zagodz-skutki-soca

  2. Przede wszystkim używa się kremów z filtrem przed wyjściem na słońce. Ja też zawsze jak wracam z opalania czy jakiegoś dłuższego przebywania na słońcu to używam Cetaphil DA Ultra - żeby nawilżyć bardzo mocno skórę, bo jednak promienie słoneczne wysuszają a tak to wiem że skóra nie zacznie schodzić tylko będzie dobrze się prezentować

  3. Polecam olejek po opalaniu Beaute Marrakech, zawierający olej arganowy, sezamowy i z orzechów, który łagodzi oparzenie słoneczne. Odbudowuje i regeneruje skórę, która była narażona na szkodliwe działanie promieniowania UV. Poza tym subtelnie podkreśla opaleniznę.

    http://marokosklep.com/olejek__arganowy_po_opalaniu_z_orzechem_wloskim_100ml_bea...

  4. ja polecam taki chłodzący w niebieskiej tubie do kupienia w Rossmanie

  5. Nie stosuje nigdy kremów po opalaniu, ponieważ nawet się nie opalam. A jeśli chodzi o moją piękną opaleniznę to uzyskałam ją dzięki ampułkom melanotan https://melanotan.biz/ sami z nich skorzystajcie, a na pewno będziecie zadowoleni.

  6. Na takie lekkie poparzenia słoneczne to nie balsam żaden tylko lepiej Octenicare. W aptece się kupuje ale naprawdę dobrze łagodzi i regeneruje skórę. Jak sobie posmarowałam po opalaniu to na drugi dzień mnie już nic nie piekło i nie było takie bordowe ciało. Nie uczula, nawilża też.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij