krople do oczu pod soczewki?

  1. jakie polecacie krople do oczu takie typowo pod soczewki? od paru tygodni nozę szkła i chociaż lubię to zwariować mozna przez to pieczenie, zaraz trę oczy i jest jeszcze gorzej, słyszałem ż enie wszystkie krople można stosować z soczewkami

  2. Ja od dawna noszę soczewki i nie wyobrażam sobie nie mieć pod ręką kropli. Miałam już wiele różnych ale wkurzało mnie, że nie zużyłam nawet pół butelki a juz musiałam wyrzucać. Znalazłam hialeye które mają bardzo długą datę wazności,super nawilżają więc przy nich zostanę :)

  3. Też używam hialeye i do soczewek sprawdzają się super. Nawilżają oczy i dzięki temu w ogóle nie czuję soczewek i szybko się do nich przyzwyczaiłam, chociaz na początku myślałam, że bedę musiała wrócić do okularów

  4. A może masz źle dobrane soczewki? Z jakiej firmy używasz? Ja na początku miałam duży problem ze znalezieniem soczewek, które byłyby w miarę wygodne, najlepsze wg. mnie są z tej firmy https://www.acuvue.pl/. Ja zazwyczaj aplikowałam sobie krople do oczu przed zakładaniem soczewki. Próbowałaś może "Acuvue Moist" lub "Oasys with HYDRACLEAR"? Jeśli nie to polecam je wypróbować.

  5. Ja też korzystam z kropli do oczu. To duża ulga. Do tej pory takie krople do oczu kupowałam w aptece, ale natrafiłam na ofertę tego sklepu https://mylenshop.com/pol_m_krople-do-oczu-620.html i widzę, że takie krople można kupić znacznie taniej online. Zamawialiście już coś z tego sklepu?

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij