Krwawienie

  1. witam,
    od dwóch lat biorę te same tabletki antykoncepcyjne.ostatnio miałam operacyjnie usuwana ósemkę i Pani doktor wypisała mi antybiotyk, który miałam brać 3 razy dziennie przez tydzień. we wtorek zakończyłam po południu ten antybiotyk, a w środę z samego rana zaczęłam krwawić - zostały dwie tabletki antykoncepcyjne do końca blistra. Przed braniem antybiotyku miałam zawroty głowy oraz bóle brzucha. Dzisiaj jest już 6 dzień krwawienia (miał to być pierwszy dzień plamienia)i jest on wciąż dosyć obfity.od początku krwawienia mam bóle brzucha.jaka może byc tego przyczyna?bardzo prosze o pomoc

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij