Krzywy zgryz. Aparat? Nakładki?

  1. Tyle się już naczytałam, że od tych informacji mam tylko mętlik w głowie i zupełnie nie wiem na co się zdecydować. Trochę przeraża mnie wizja chodzenia z drutami na zębach, nakładki wydają się dobrą opcją, ale jest mniej opinii na ich temat. Może ktoś z Was stosuje? Doradźcie coś, proszę.

  2. Wcale nie musisz chodzić z drutami na zębach, bo dzisiejsze aparaty nie straszą już przy każdym uśmiechu. Masz do wyboru aparat ortodontyczny, nakładki beyli na przykład i wiele, wiele innych. Jeżeli zależy Ci na czymś naturalnym, najlepiej przezroczystym, to warto zainteresować się właśnie nakładkami. Tym bardziej, że pierwszą konsultację masz za darmo i przy niej możliwość otrzymania nakładek testowych, które pozwolą oswoić się z tematem i upewnią Cię co do tego, czy na pewno je chcesz. :) Ja chciałam i nie żałuję. Noszę już kilka tygodni. W razie wątpliwości śmiało pytaj, jeszcze tu zajrzę. :)

  3. No ale za te nakładki testowe też nie płacę? Nie ukrywam, że jest to kuszące, bo druty mnie przerażają.

  4. Ja w beyli nic nie płaciłam za testową nakładkę. Przymierzałam się do niej w domu przez tydzień i zdecydowałam się. Mam porównanie z metalowym aparatem i jednak te nakładki są o wiele wygodniejsze i jakie dyskretne. Jak ktoś nie wie, ze je mam to naprawdę nie da się ich zauważyć. A koszty po przeliczeniu wychodzą podobne.

  5. To prawda. Dla mnie noszenie próbnej było bardzo ważne, bo nie byłam pewna czy to na pewno rozwiązanie dla mnie. Szybko przywykłam i jak zauważyłam, że w niczym mi nie przeszkadza i nikt nic nie zauważa, odrzuciłam wszystkie wątpliwości. :)

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij